Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Kakashi vs Orochimaru

kakaşimi yoksa orochimarumu

• Kakaşhi

Kullanılan: 13 17.1%
  • Orochiimaru

Kullanılan: 62 81.6%
  • berabere

Kullanılan: 1 1.3%

• Kullanılan toplam oy
    76
Kakashi ne la dünkü bebe. :/ Yılan parçalar. Yalnız Narutocu tayfaya bir şey sormak istiyorum. Yanlış hatırlamıyorsam Kaguya savaşında Kakashi yeni sharingana sahip olmuştu. O haliyle Susano falan yapıyordu hatta. O Kakashi'nin seviyesi nedir sizce?
Obito bildiğin yine torpil yaptı. Rİn ile az baş başa kalayım dedi, 2 gözlü MS Kakashi gibi düşün. Güç seviyesi çok uçtu birde orada. Rikudo bile bunu övdü ya işte, boş beleş işler. MS Sasuke diyebiliriz.

Obito bildiğin yine torpil yaptı. Rİn ile az baş başa kalayım dedi, 2 gözlü MS Kakashi gibi düşün. Güç seviyesi çok uçtu birde orada. Rikudo bile bunu övdü ya işte, boş beleş işler. MS Sasuke diyebiliriz.
Kakashi'yi severdim karizma adamdı ama herif acayip derecede chakra fakiriydi yav. Naruto'nun Tashigi'siydi bildiğin haki sıfır. :D

Kakashi bunu diğer boyuta gönderir, Obito da depodan malzeme almaya indiğinde bu ne la yılan girmiş diye başını ezip geçer.

Kakashi'yi severdim karizma adamdı ama herif acayip derecede chakra fakiriydi yav. Naruto'nun Tashigi'siydi bildiğin haki sıfır. :D
Aslında elit ninja, S seviye jonin hem 1000 tane teknik var, büyük savaş zamanı göstereceğim dedi, sayacaktım yine göstermedi. Babasının ekmeğini çok yemiş. Sakumo Konahanın beyaz dişi baya sağlammış. Sanninleri bile gölgede bırakabilirmiş. Elit kor amiral diyelim.

Orochimaru'ya anca Jiraiya rakip olabilir. Kakashi o seviyede değil.
Videodaki müziği duyunca yine Naruto izleyesim geldi. Bu arada Itachi gibi bir karakteri bize tanıttığı için favori animem hep Naruto olarak kalacak.:good:

Kakashi ne la dünkü bebe. :/ Yılan parçalar. Yalnız Narutocu tayfaya bir şey sormak istiyorum. Yanlış hatırlamıyorsam Kaguya savaşında Kakashi yeni sharingana sahip olmuştu. O haliyle Susano falan yapıyordu hatta. O Kakashi'nin seviyesi nedir sizce?
O Haliyle bir itachi vardı bence ya

Kakashi amcanın bir kereliğine mahsus edindiği perfect susano gücünü saymazsak oruç amca alır. Ama kakashi o güce sahip olursa ki Madaranın perfect susano ile 5 kageye tek attığını gördük kılıcı sallayarak sadece Kakashinin ki o kadar sağlam değildir belki gene de şansı sıfır olurdu oruç amcanın.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık