Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Kairoseki Hakiyle Parçalanabilir mi?

Arkadaşlar başlıkta yazdığım soruya referans bir olay gördük mü hiç? Ben Shabody adasında Rayleigh'in ve hapishanede Luffy'nin bunu yaptığını zannediyordum ama o kelepçelerin kairoseki olduğuna dair bir kanıt bulamadım. Bu konuda bilgisi olan paylaşır mı lütfen

Meyve kullanıcıları güçlerini kullanamasın ama köle işlerinde çalışacak güçleri olsun diye öyleydi sanırım. Luffy parçalamış mıydı onları? Bundan eminsen ben bölümünü bulabilirim
Evet Luffy o tasmaları parçaladı ama seyreltilmiş bir kairoseki kullanıldığı için yalnızca meyve güçlerini kapatma işlevi vardı. Ne sağlamlık ne de meyve kullanıcısını bitkin bırakma anlamında kairoseki etkilerini göstermiyordu.

Konu hakkında fikirimse kairosekinin fiziksel olarak zarar göreceğini sanmıyorum. Belli başlı teknikler ile işlenecek kadar fiziksel etki görüyor olabilir ancak saf güç ile bir zarar verilebileceğini düşünmüyorum.

Onlar kairoseki değildi. Kairoseki olduğu zaman meyve kullanıcıları haki kullanamıyor.

Burada Vergo kırmıştı galiba.

Yeteri kadar vuruş gücün varsan kırılır, hakiye bile gerek kalmayabilir.

Law ve Vergo, Smoker'ın juttesini kırdı. Her türlü yeterli gücü uygularsan kırılacak bir şey.

Neden yapılanmasın,Kairoseki çok çok sert bir madde ama kesilebilir ya da kırılabilir yeterli fiziksel gücün varsa,bu güce hakiylede ulaşabilirsin.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık