Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Kaido'nun Yarası Kimin Eseridir?

Kaido'nun Yarası Kimin Eseridir?

• Kullanılan toplam oy
    313
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yaranin sekline bakarsak ben bu yaranin kesilerek acildigini soylerdim.

Ya kendisi, ya roger in ekibinden biri ya da cok cok cok dusuk bir ihtimalle mihawk. Geri kalanlarin kaidoyla senaryo bazinda bir baglantisini kuramadim.

Ha su olabilir, wano kokenli biri de acmis olabilir o yarayi, neydi o eski shogun un adi hatirlayamadim ama o da bir ihtimal.

Bu tarz bir yarayi WB de acacak guce sahip ama gecmiste bu iki tayfanin kapismis oldugunu varsaymak senaryo akisi acisindan benim gozume cok mumkun gorunmedi. Wb ya da kaido tayfasindan mutlaka bir ya da bir kac olumle sonuclanacak bir savas olurdu ki, wb tayfasi zaten marinefordda islendi, bu noktadan sonra senaryo akisina marcolar tekrar dahil olacak olsalar da bu tayfanin kaido yla bir gecmisi oldugundan pek ihtimal vermiyorum. Muhtemelen roger ve kaido kapismasi yasanmistir, ama bu vs de bir tarafin kesin bir zaferiyle sonuclanmamistir. Daha sonra roger kaidoyla olan kapismasini wb ye anlatmistir. Wb de buyuk ihtimalle marco ya anlatmistir. Marco da wano arc da hasir sapkalarin yanina geldiginde bu hikayeyi anlatacaktir.

BB zaten gidip kaidoya dalacak riski alacak adam degil.

E hukumet cephesinden birinin de tutup guc dengelerini bozacak bir bicimde kaido'yla savasmis olma ihtimali de cok mantikli degil, devrimciler desen vuramayacagi kurbagayi sirf zalim diye urkutecek bir organizasyon degil, adamlarin savasma bicimi ice kapali bir ogutlenmeye dayaniyo zaten.

Digerlerini degerlendirmeye almiyorum. Bu teorilerim de tamamen subjektif bir bakis acisina dayanmaktadir.

Akainu gayet olası duruyor cidden de. Luffy'nin yarasına çok benziyor. Kılıç veya yumruk böyle bir iz bırakmaz.

Akainu gayet olası duruyor cidden de. Luffy'nin yarasına çok benziyor. Kılıç veya yumruk böyle bir iz bırakmaz.
Belki Roger Sakazukiyi kılıcına magma eklemek için kullanıyordu ? Zoro boşuna mı usoppu kılıcı yaptı.Bunlar hep mesaj.

Kaç element amiral var ? 3.Zoronun kaç kılıcı var ? 3.Peki Zoro kendi ağzı ile element kesmeyi öğrenmek istiyorum falan dedi mi ? Ürperdin dimi.Reis 3 kılıcı ile 3 antik silahın tek bendendeki hali gibi gezicek ortalarda.Tek sorun ağzına alacağı kılıcın magmalı olan olup olmadığı.Sonradan iki kılıç kullanmak zorunda kalabilir.

Belki Roger Sakazukiyi kılıcına magma eklemek için kullanıyordu ? Zoro boşuna mı usoppu kılıcı yaptı.Bunlar hep mesaj.

Kaç element amiral var ? 3.Zoronun kaç kılıcı var ? 3.Peki Zoro kendi ağzı ile element kesmeyi öğrenmek istiyorum falan dedi mi ? Ürperdin dimi.Reis 3 kılıcı ile 3 antik silahın tek bendendeki hali gibi gezicek ortalarda.Tek sorun ağzına alacağı kılıcın magmalı olan olup olmadığı.Sonradan iki kılıç kullanmak zorunda kalabilir.
Ağzı yanınca bırakır diyorsun magmayı :d

Kılıç yarası değildir. Olsaydı zoro ya benzer olurdu yarası. Yara daha çok luffy nin yarasına benziyor.

Fuji meteor sokmuş olabilir oraya :oleyo2:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık