Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Kaido'nun Yarası Kimin Eseridir?

Kaido'nun Yarası Kimin Eseridir?

• Kullanılan toplam oy
    313
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
18nkez düşmanlarina ve denizcilere yakalandı deniyordu sanırsam 18 kez denizcilere yakalanmamıştır heralde.
Luffy nin yarasına benziyor o yüzden Akainu yapmış diyebilirsin ama Akainu yapabilseydi öldürürdü Shanks ta yapmamıştır diyorum çünkü dediğin gibi kılıç yarasına benzemiyor

İhtimali yok öyle bir şeyin çok rahatım ben:flaugh:
Böyle düşünmemin nedeni hikayenin gelişimi için yararlı olmasıdır.
1) Momotaro efsanesindeki karakterler ve eşyalar Wano'da gösterilecek. Efsanede yediğin zaman 100 insan gücüne eriştiren kurabiye= Moriah'ın gölgeleri(kendisi Luffy ile savaşırken 1000 tane yemişti)
2) Kaido, Moriah'ı yenmiş ve tayfasını katletmişti.
Bunlara bakınca o yarayı başka kim açsa önemli bir mesele olmaz ama, Moriah açtıysa Wano'da Luffy ile ardını getireceğinin işareti olur.

Moriah olması mümkün değil. Moriah Luffy'nin tam zıttı birisi. Eğer Moriah yapmış olsaydı her yerde ben Kaido delmiş adamım sizin gibi çaylaklar! Ne sanıyorsunuz kendinizi... söyler her defasında. :D

Moriah olması mümkün değil. Moriah Luffy'nin tam zıttı birisi. Eğer Moriah yapmış olsaydı her yerde ben Kaido delmiş adamım sizin gibi çaylaklar! Ne sanıyorsunuz kendinizi... söyler her defasında. :D
Herifin bütün tayfası Kaido tarafından öldürülmüş, kendisi de müthiş bir yenilgiye uğramış, ama gidip Kaido'ya yara açtım ben diye övünecek:confused:? Çok mantıklı:(.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık