Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Kaido'nun Yarası Kimin Eseridir?

Kaido'nun Yarası Kimin Eseridir?

• Kullanılan toplam oy
    313
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kaido vs Luffy olduğunda o yaranın eseri ortaya çıkacaktır. İhtimaller Akainu'dan yana 18 kez denizciler tarafından yakalamıştı herhalde uslu durmamış Akainu ona sol kroşe vurmuştur.
Akainuya zerre ihtimal vermiyorum dediğin gibi 18 kez denizcilere yakalandı Akainu böyle yapabilseydi öldürürdü

Shanks veya Akeiunudur.Ben Rogerin Wbye bıraktıği yaraya benzettiğim ve aynı tür hasarı Shanksın da verebileceğini düşündüğümden Shanks diyorum.

O yarayi 2 yıl önce shanks kaido savaşa karışmasın diye durdurduğunda açtı :D
Ayrıca akainunun luffye açtığı yaraya benziyor, onun işi de olabilir.

Ölümsüz olmadan önce aldığı son yaradır bence.Aksi takdirde ölmemesi akla yatmıyor.Yada ölümsüzlük mevzusu palavra yeterince güçlü hasar verecek adam çıkmamış.

Ölümsüz olmadan önce aldığı son yaradır bence.Aksi takdirde ölmemesi akla yatmıyor.Yada ölümsüzlük mevzusu palavra yeterince güçlü hasar verecek adam çıkmamış.
Wb bunu 10 parçaya böler kurban eti diye tayfaca yerler.Muhtemelen bu ölümsüzlük mevzusu inanılmaz bir iyileşme gücünde saklı.Ölümsüzlük ameliyatı iyileşme sağlıyor olabilir.Yoksa Reyiz ne yapsın ölümsüzlüğü ? parasıyla hayat bile satın alır :a:

Muhteşem %100 ıq analizime göre
1)Bu yarayı açan kesinlikle kılıç vb kullanmıyor.
2)Bu yarayı açan kesinlikle solak.
Burdada göründüğü gibi yara sağ altta.

Anketlerdeki isimleri tek tek analiz ettim. Analizlerim sonucunda.Şu isimler olabilir:

1)Goresilerden biri-(çünkü hakkinda hic bişey bilmiyoruz.)
2)Roger-(Şeytan Meyvesi olabilir ve onun solak olduğuna eminim)
3)Dragon-(Hakkinda birsey Bilmediğimi için olabilir.
4)BB (%100 solak)
5)Kendisi veya kaza sonucu.

Diğerleri sağlak veya kılıç kullaniyorlar.Oturdum hepsinin analizini yaptim.
Bana sorarsanız BB

Not:Bazı vasıfsız olanları hiç bakmadim.

Luffy ile karşılaşmamış diyorsun yani.:D
Olabilir göreceğiz. :D

Wb bunu 10 parçaya böler kurban eti diye tayfaca yerler.Muhtemelen bu ölümsüzlük mevzusu inanılmaz bir iyileşme gücünde saklı.Ölümsüzlük ameliyatı iyileşme sağlıyor olabilir.Yoksa Reyiz ne yapsın ölümsüzlüğü ? parasıyla hayat bile satın alır :a:
Yarayı bilmem de Wb kesinlikle yenmiştir.Adını anma biçiminden bile belli oluyor sağlam dayak atmış.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık