Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Kaidou

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 259 59.1%
  • Sevmem

Kullanılan: 179 40.9%

• Kullanılan toplam oy
    438
Aşkitosu mamayla beraber impel down yolunu tutacak yerlerini luffylen law alacak
Gerçi law konusunda şüpheliyim dofa yenilen adam nasıl yonko olur

Adam ülkeye çoluk çocuk yaşlı kadın demeden fabrikalarda çalıştırmak için çöküyor. Beklentileri gerçekçi düzeylerde tutmak lazım. Bu adam dediğin gibi bir şey yapsa çelişkili davranmış olurdu.
Biz adamın bize yansıtılan profiline karşı konuşuyoruz zaten.1vs1 de kimse kaidoyu yenemez diyorlardı böyle olacaksa yenilmesin zaten bi zahmet.Gençken gücü yetmezlen yapar tamamda diğer dövüşleri nasıl acaba.Bide şu bölüm adam akıllı çıksında tekrar bakarız.Ama fikrimin değişeceğini sanmıyorum.Fazla kurcalamayada gerek yok Yubashiri bir karakteri övüyorsa hemen tersini düşünmek doğru davranıştır

Biz adamın bize yansıtılan profiline karşı konuşuyoruz zaten.1vs1 de kimse kaidoyu yenemez diyorlardı böyle olacaksa yenilmesin zaten bi zahmet.Gençken gücü yetmezlen yapar tamamda diğer dövüşleri nasıl acaba.Bide şu bölüm adam akıllı çıksında tekrar bakarız.Ama fikrimin değişeceğini sanmıyorum.Fazla kurcalamayada gerek yok Yubashiri bir karakteri övüyorsa hemen tersini düşünmek doğru davranıştır
Bize yansıtılan profilden farklı bir şey yapmadı Kaido zaten. Bundan farklı bir şey yapmasını düşünenler yanılmış oldu.

Wano'luları ırgat ettiğini ve yaptığı zulümleri flashbackden önce biliyorduk yani yirmi yıl öncesini görmeden de Kaido için kötü birisi denilebilirdi. Zaten öyle olduğunu her hareketi ile flashback içinde de kanıtladı.

Tanıtılırken en güçlü yaratık denildi ancak 7 kez mağlup olduğu ve hatta yakalandığı da söylendi. 1v1 için yenilmez olduğu manga içerisinde geçiyor mu tam anımsamıyorum ama öyle olsa bile bu günümüz için söylenmiş bir şey. Neticede 20 yıl önce Kaido daha zayıftı ve Newgate, Roger, Garp gibi isimler güçlerinin zirvesindelerdi. Buradan bu sözün çok eski bir zamanı kapsayamayacağını öngörüyoruz.

Açıkçası Oda karakteri gayet iyi ve tutarlı işledi. Dediğim gibi beklentisi farklı olanlar patladı birazcık. Benim tepkim de bu konuya zaten. Adam itin uğursuzun önde gideni olarak yansıtıldı ama insanlar hile hurda yaptı diye veryansın ediyorlar. :hoo:

Kaido'nun altına üstüne küfür edebiliyor muyuz? Oden mi gözümde çok değerli yoksa Kaido gerçekten de serinin en karaktersizi olduğu için mi kalitesiz geliyor anlamadım!?

Ne Wapol, ne Foxy, ne Arlong, ne Kura ne de Buggy bu kadar ezik gelmiyor gözüme. Kaido, Orochi'den de ezik. Elinde büyük güç olması onu eziklikten kurtarmıyor.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık