Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Kaidou

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 259 59.1%
  • Sevmem

Kullanılan: 179 40.9%

• Kullanılan toplam oy
    438
Sevmiyormuş. Bence yeterli bi sebep, dağılalım. :)

Bu arada ejderha bunda çıkmaz umarım. At hırsızı Dragon dururken Kaidoya farklı bi şey lazım. Yine mitolojik-antik bi şeyler olur tabi de ejderi geçelim, olmaz o.
Kaido’nun sağındaki şey ejder derisi ise sıkıntı büyük :D
Dövme falan da olabilir öğreniriz yakında.
Dragon’da meyve çıkmasını istemem şahsen.
Böyle kuul olup da sadece haki ile dövüşen karakterler hoşuma gidiyor. Fazla araç gereç ve meyve kullanmayıp çok güçlü olan karakter çok az. Şu anlık shanks ve garp var sanırsam. Dragon da eklensin istiyorum.
Sanji de eklenir umarım seri sonuna doğru sonuçta kendisi ne silah kullanıyor ne de meyve. Sanji sadece saf haki kullanıyor. Böyle karakterler hoşuma gidiyor.

Serinin %80i bitti gibi bir soylenti varken bu adami kisa surede nasil devirecekler merak icindeyim. Kaido bence kendi sonunu getirecek, olaylar bir sekilde reverieye baglanacak gibi geliyor bana. Kaido toplantiyi basar herkes dragonu beklerken ters kose olsak cok guzel olur, devrimcilerde bir yandan olaylar olaylari izler 3.dunya savasi cikar.

Serinin %80i bitti gibi bir soylenti varken bu adami kisa surede nasil devirecekler merak icindeyim. Kaido bence kendi sonunu getirecek, olaylar bir sekilde reverieye baglanacak gibi geliyor bana. Kaido toplantiyi basar herkes dragonu beklerken ters kose olsak cok guzel olur, devrimcilerde bir yandan olaylar olaylari izler 3.dunya savasi cikar.
%80 olayından bir şey çıkmaz. Daha bir ay öncesinde 50 tane gizem yarattı adam, serinin daha işleyecek 500 tane konusu var. Hype yaratmak için söylüyordur, pek takılma oraya.

Kaidoyu niyeyse Cengiz Han'a benzetiyorum. Acaba bu mevzu üzerinden yürüyüp çocukları çıkarma. Belki Zoro yada Nami bunun piçlerinden biridir:D.

Yeni gelen veletleri de tokatlasın lütfen. Finale Kaido, Teach gibi adamlar lazim.

Son düzenleme:
Nedense kendisinden meyve çıkarsa (ki çıkacaktır) OPM deki Orochi gibi bişiler bekliyorum.

Tiç sürekli yükselişte olan bir adam Kaidonun da üstüne çıkacaktır.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık