Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
  1. One Piece renkli manga çevirisi konu başlığı için tıklayınız.
    Uyarıyı kapat
Uyarıyı kapat
Sayın ziyaretçi, Korsan Fan'a hoş geldiniz. Forumumuzdaki konulara yorum yazmak, muhabbetlere katılmak ve forumumuza paylaşımlarınızla katkıda bulunmak için "Şimdi üye ol!" butonuna tıklayarak kayıt olunuz. Üyelik ile ilgili soru ve sorunlarınız için "Facebook" sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

[Kütüphane] Kaido

'Canavar Korsanları' forumunda Smoker tarafından 9 Haz 2016 tarihinde açılan konu

?

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

1. Vur de vuralım, öl de ölelim, Kaido-sama.

79 oy
    50.0%
  2. Şamarı yiyeceği gün için sabırsızlanıyorum.

79 oy
    50.0%
  1. Mesaj Sayısı 148
    Üyelik Tarihi20 Ağu 2017
    İçimden bir ses final dövüşü bu adamla olacak diyor.

2. Mesaj Sayısı 47
    Üyelik Tarihi28 Eki 2017
    Shanks tarafından tokatlanacak bir balon çıkacak.

3. çiköfte Crocodile-sama

çiköfte (Crocodile-sama)
    Mesaj Sayısı 1,296
    Üyelik Tarihi20 Tem 2017
    İçip dünyaya salladın ya reis, o an gönlümü fethettin. Dof gittikten sonra, kötü taraf çok tatmin etmiyor. Gel de dermanımız ol.

Diğer yandan bu 'şey'i, nasıl indirecek bizim taraf ve içimize sinecek mi, gerçekten merak ediyorum.

4. Mesaj Sayısı 4,505
    Üyelik Tarihi5 May 2015
    Serinin Kenan Komutanı :a:

5. çiköfte Crocodile-sama

çiköfte (Crocodile-sama)
    Mesaj Sayısı 1,296
    Üyelik Tarihi20 Tem 2017
    Sayende öğrenmiş oldum Kenan Komtanı. :D Ama sallamak derken Kenan abimizin sallamasını kastetmediydim. Kaido abi bir sallar, ateş eder. Ayrıca Kenan abi ağlamıyor da. :(

6. Mesaj Sayısı 4,505
    Üyelik Tarihi5 May 2015
    Ben içince kendini kaybetmesini kastetmiştim :(

7. justahuman Gri Gerçeklik

justahuman (Gri Gerçeklik)
    Mesaj Sayısı 2,020
    Üyelik Tarihi1 Ağu 2017
    Çok ilgi çekici bir karakter, ben sempatimin artması adına -gerekçeli kötü- olmasını isterdim ama şimdilik gerçek bir kötü olacak gibi gözüküyor.
    Bu yönüyle de çoğu forumdaşı tatmin edecektir.
    Zou'da başlayan ve Wano'da devam edecek olan senaryoları düşündükçe olumsuz yönleri artacaktır diye düşünüyorum. BM bile çok zalimken Kaido daha fazlası olacaktır diye düşündüğüm için, şimdilik karanlık tarafa hapsediyorum kendisini.

8. Historia Tik Tak

Historia (Tik Tak)
    Mesaj Sayısı 859
    Üyelik Tarihi1 Ağu 2017
    Kaidonun adamlarının ödülleri büyük ihtimal biraz daha yüksek çıkacak BM nin adamalarından ama bu onların daha güçlü olduğunu göstermez. Ödüllerini daha vahşi ve suça meyilli oldukları için yüksek bekliyorum.

9. Mesaj Sayısı 5,915
    Üyelik Tarihi15 Ağu 2015
    Zaten 50-150m gibi farklarla kimin daha güçlü olduğunu söylemek sağlıklı olmaz. Hakiye, fiziksel güce vs. bakacaksın.

Kaido'nun son boss olmasını çok isterdim. Adam ateş ediyor resmen. Böyle adamları bozuk para gibi harcıyor ya mangaka deli oluyorum. Iki sümüklüye harcatacak koskoca Kaido'yu :artiz:

10. Hakili Yumruk Marco the Phoenix

Hakili Yumruk (Marco the Phoenix)
    Mesaj Sayısı 1,316
    Üyelik Tarihi3 Mar 2016
    Kaido'dan son boss havası alamayan 3-5 kişiden biriyim galiba.Adam güçlü ona lafım yokta zekadan mahrum gibi.Naruto'da Kaguya'yı saymazsak Madara,Bleach'te Juha Bach hem güçlü hem zeki karakterlerdi.Bu yüzden Teach Kaido'ya göre son boss adayı olmaya daha uygun.

Kaido'nun bi ağlayan,bi gülen tarafı çıkmasaydı en sevdiğim karakterlerden biri olabilirdi.Oda marjinallik katayım demiş ama beğenmedim.Bu arada sağ kolunun Kata-amiral arası bir seviyede çıkma olasılığı var gibi.

Bu Sayfayı Paylaş

Konuyu Okuyanlar (Üye: 0, Ziyaretçi: 0)

Yukarı Çık