Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
  1. One Piece renkli manga çevirisi konu başlığı için tıklayınız.
    Uyarıyı kapat
Uyarıyı kapat
Sayın ziyaretçi, Korsan Fan'a hoş geldiniz. Forumumuzdaki konulara yorum yazmak, muhabbetlere katılmak ve forumumuza paylaşımlarınızla katkıda bulunmak için "Şimdi üye ol!" butonuna tıklayarak kayıt olunuz. Üyelik ile ilgili soru ve sorunlarınız için "Facebook" sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

[Kütüphane] Kaido

'Canavar Korsanları' forumunda Smoker tarafından 9 Haz 2016 tarihinde açılan konu

?

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

1. Vur de vuralım, öl de ölelim, Kaido-sama.

79 oy
    50.0%
  2. Şamarı yiyeceği gün için sabırsızlanıyorum.

79 oy
    50.0%
  1. Kuzuri Hey marimo

Kuzuri (Hey marimo)
    Mesaj Sayısı 472
    Üyelik Tarihi19 Nis 2017
    luffy nin dayak yiyeceğinden şüphem yok :) ama sonuç hep aynı :(

2. Shakky Üye

Shakky (Üye)
    Mesaj Sayısı 3,121
    Üyelik Tarihi13 Eyl 2016
    Shanks'çiler Beyazsakal'cılar adamın seriye sonradan girip zirveye oturmasından rahatsız galiba, kıskançlık seziyorum. Şu sonucun başka açıklaması yok :gamyon:

3. Shakan Shanks>All

Shakan (Shanks>All)
    Mesaj Sayısı 2,634
    Üyelik Tarihi15 Oca 2017
    Kaidou'yu mu kıskanacaz la? Gece gece güldürdün.:hhh:

4. Shakky Üye

Shakky (Üye)
    Mesaj Sayısı 3,121
    Üyelik Tarihi13 Eyl 2016
    Ooo hareketlere bak :gamyon:

5. Shakan Shanks>All

Shakan (Shanks>All)
    Mesaj Sayısı 2,634
    Üyelik Tarihi15 Oca 2017
    Laf ettiğiiz kişiye dikkat edeceksiniz hanımefendi.:D

6. Mesaj Sayısı 1,732
    Üyelik Tarihi31 Ara 2016
    Lucci ile farkı, Lucci'ye dünyanın en güçlü canlısı demedi narrator. Kaido, Zou gibi bir yaratığın olduğu evrende dünyanın en güçlü canlısı. Bir anda yerde olacağını sanmıyorum.

7. Kuzuri Hey marimo

Kuzuri (Hey marimo)
    Mesaj Sayısı 472
    Üyelik Tarihi19 Nis 2017
    arkadaşım bir anda yerde olacağını mı soyledim:) yanlış anladın sen beni. E.oda lakaplarını kabarta kabarta vermeyi çok sever sonra o karaktere baya sükse yaptırır felan sonra biz op izleyicileri oha felan deriz bu adam inmez veya bu adam 3 amirali de alır diye atıp tutarız.

Lucci yi neden kattığımı açıklayayım. Lucci dunya hukumetinin en gözde adamlarından biri olarak gösteriliyordu adı üstünde dunya hükümeti yani. Lucci zoroyu ve luffy yi water seven de tek elle yendiğini hatırlıyorum birkaç bölüm sonra luffy ye yenildi.

Kaido farklı seviyede haklısın ama sonucun aynı olacağını belirtmeye çalışıyorum yoksa kaidonun güçsüz olduğunu asla söylemem. Aynı zamanda luffy nin yanında ittifakta olacak Kid ve luffy birlikte çalısacak buyuk ihtimal.

8. kadir †. Tartarus'dan Gelen Tatar

kadir †. (Tartarus'dan Gelen Tatar)
    Mesaj Sayısı 6,639
    Üyelik Tarihi4 Tem 2012
    Koca Ana da yaptığı gibi bin türlü kurgu, handikap sokacak işin içine, anca böyle yenilebilirdi dedirtecek okucu'ya.

Artık Doflamingo'nun dediği ulusal hazine mi olur, Law'ın gücü mü olur. Ne çıkarsa bir şekilde Kaido'yu nötrleyecekler bizde tamam diyecez.

O yüzden kafa kafa'ya bir dövüş olmuş Lucci vs'si ile kıyaslamak yersiz.

9. serimu D.'nin hası Ace

serimu (D.'nin hası Ace)
    Mesaj Sayısı 1,483
    Üyelik Tarihi4 Şub 2015
    @Kuzuri ye katilmakla birlikte + olarak Kaido'nun luffy'i yakalayacagini ve hic bir sey yapmayacagini (yani nedense luffy elindeyken zarar vermeyecek) daha sonra da luffy birisinin YARDIMIYLA o kafesten kurtulup bir sekilde Kaido'yu indirecegini soyleyebilirim
    Bkz: buggy, croco, cc, big mom...

10. Jolly Roger Realist

Jolly Roger (Realist)
    Mesaj Sayısı 123
    Üyelik Tarihi9 Şub 2017
    Eh be dostlar neden ana karakterle kıyaslarsınız ki şöyle karakterleri? Ne bileyim Shanks vs Kaido deyin veya Kaido vs WB falan deyin. One Piece serisinde herkes bir gün Luffy'lerin elinden geçecek siz hala ne diyorsunuz :hhh:

Bu Sayfayı Paylaş

Konuyu Okuyanlar (Üye: 0, Ziyaretçi: 0)

Yukarı Çık