Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Kaido vs. Edward Newgate

Kaido Vs WB

• Kullanılan toplam oy
    376
Kaido içinden geçer. Wb gitsin akainuyla kapışsın :( Yaşlı başlı adamı atmayın şöyle ortaya. Ahı gitmiş vahı kalmış. 2 saatte çöktü herif bedenen.

Oda bizim forumu görse çıldırır. Bilmiyorum bu adamı güçlü göstermesi için, daha ne yapması gerekiyor ?
''Efsanevi korsan Beyazsakal''
''Dünyanın en güçlü adamı''
''Çağın adı; Beyazsakal''
''One Piece'e en çok yaklaşan adam''

Kaido ölümsüz len
Kaido varya hacı sadece 7 kere yenilmiş
Kaido canavar len

Oda bizim forumu görse çıldırır. Bilmiyorum bu adamı güçlü göstermesi için, daha ne yapması gerekiyor ?
''Efsanevi korsan Beyazsakal''
''Dünyanın en güçlü adamı''
''Çağın adı; Beyazsakal''
''One Piece'e en çok yaklaşan adam''
Her çağın bir sonu vardır. Kendi ağzından sonsuza kadar en güçlü kalamayacağını duyduk. Çıldırır dediğin Oda ise bunu anlatmaya çalıştı o savaşta. Marco'dan eski gücünde olmadığını duyduk. Aynı sebepten dolayı Croco kafayı yedi. Adam gençliğinde efsaneymiş. Yaşlandı diye kutucuk içerisine " En güçlüydü ama elden ayaktan düştü artık xd" yazmasını falan bekliyorsunuz galiba.

Ezik Squardo'nun kılıcıyla bile kendinden geçen adama sağlam bir yonkou geçirirse ne olacağını sanıyorsunuz? Vuramazlar demeyin gülerim. Eninde sonunda sağlamından bir darbe yiyecek bu adam. İşte o zaman Kalp teklemesi mi dersiniz, yere çökme mi dersiniz her şey çorap söküğü gibi gelmeye başlayacak. Ondan sonrasına hak getire. Al Bigmom'ı da gördük. Başka bir karakter yese şaftını kaydıracak olan yıldırım bu karıya çizik bile atamamış. Wb'nin böyle bir yaratığı yenebilmesi için kondisyonunun düşmemesi gerekiyor. Şansa bakın ki MF ise Wb'nin adım adım güçten düşüşünü anlatıyor xd

Kısacası Kaido kesin yener demiyorum ama yenilmez de bence.

Son düzenleme:
Doflamingonun yakalandıktan sonra açıklamalarına bakın.

WB istediği zaman kral olabilecek kişiydi diyor ama ilgilenmedi diyor gidin izleyin.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık