Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Kaido vs. Edward Newgate

Kaido Vs WB

• Kullanılan toplam oy
    376
Ya tamam hadi pek kıymetli güncel yonkoularınız pılını pırtını toplayıp gitsin denizci karargahını bassın hangisi sağ çıkıcak.Arkadaşlar MF yi roger da bassa ordan sağ çıkamaz kimse.Ben yaşlı WB nin yonkoularla denk olduğunu düşünüyorum net.Kaido son halini yense bile elini kolunu sallayarak yenemez hiçbiri keza öyle

Mf ilk çıkış hali ile aynı seviyededirler bence.O an ki WB'yi diğerlerinden aşağıda görmüyorum.Ama ikisi arasında bir dövüş çizmek zorunda kalsa Oda dövüşü Wb'ye aldırırdı.Aka vs Aok gibi olur ama WB galip ayrılır.Bu da benim puanlamam olsun.Gördüğüm kadarıyla forumun aksine oranlayarak puanlıyorum.

Genç WB,Roger=14,5
Yaşlı WB ve diğer yonkolar 12
Amiral 10
Yorum atmadan önce Kaido demişim.Sonra düşündüm neden acaba önceden Kaido'ya verdim diye ve fikrim değişti.

Wb vs Aka'da bile birbirlerine 2 net vuruş yapıyorlar.Mf de Aka yerine Kaido olsa ve birbirlerine 2 net vuruş yapsalar Kaido savunmasından dolayı hem daha az hasar alıp hem de daha fazla hasar bırakabilirdi.Mf WB diğer yonkolardan azıcık daha güçsüz olabilir.Hatta tekrar sayılarla anlatsam şöyle olur.

Genç Wb,Roger 14,5
Yonkolar 12
Yaşlı WB 11,5
Amiral 10

En güçlü ünvanı tamamen WB'nin üstünde kaldığı için söyleniyor.Mangakanın sözlerine bakmak gerekiyor ama birazda görünene bakmak lazım.Mf WB'de en güçlü kumaşını görebildiniz mi ? Ben göremedim.

Kaido alır diyorum.

WB o haline rağmen en güçlü idi.

Tamam ok.

Şimdi ki Big Mom'ın neler yaptığını görmesem inanacagım da kadın h.haki ile roketi sömürüyor.

WB o haline rağmen en güçlü idi.

Tamam ok.

Şimdi ki Big Mom'ın neler yaptığını görmesem inanacagım da kadın h.haki ile roketi sömürüyor.

Şunun kadar balon bir sahne yok OPta. WB o kadar mermi yemiş, kılıçlanmış bla bla peki bunun 1000 katını yeyip hasar almayan BM ile Kaido ne olacak? :)

Yahu bu forum WB konusunda çok duygusal şaka gibi. Objektiflik kalmamış.

Çöp askerin mermisini yiyor, kılıcını yiyor adam. Daha bunlara karşı direnemiyor.
Kalbi duruyor ikide bir.
Haki kullanamıyor haki???
Yaşlı?
Hasta? Bir adım atana kadar karşısındaki on adım atar.

BM'ı gördük yapmayın etmeyin. Kalbi duracak Kaido yapıştıracak deli gibi hasar alacak. Sonra yaralanıp handikaplı olacak. Bu kısır döngü devam edecek. Kaido nasıl dinç ve sağlıklı. WB dakikada bir Kaido dan hasar yiyecek hasta ve yaralı diye ve gene de bu dövüşü Kazanacak ha? Yapmayin etmeyin. Bu kadar duygusal olmayın.

Wb ölmüş bitmiş. Sağlam bir yonkouya karşı şansı yok.

Yorum atmadan önce Kaido demişim.Sonra düşündüm neden acaba önceden Kaido'ya verdim diye ve fikrim değişti.
Şu kısmı yanlış yazmışsın :)

Wb'yi herkes sever. Sevmeyen belki 2-3 kişidir. Lakin bu kadar duygusal olmaya gerek yok. Daha önce de dediğim gibi Wb, "fanıyım" diyebileceğim 2 kişiden biri. Ama görünen köye de Zoro'yu rehber etmenin manası yok :bilmem:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık