Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Kaido vs. Marshall D. Teach

Kim alır?

• Kaido

Kullanılan: 95 84.1%
  • Teach

Kullanılan: 18 15.9%

• Kullanılan toplam oy
    113

kartal8181

Teach akıllı adam. Boneyi yakaladığında Akainu gelince tıpış tıpış kaçmıştı. Sebebi onunla uzun soluklu bir savaşta yenilecek olması idi. Gücünün yeterli olduğunu düşündüğünde saldıran bir adam ve iki gücü de adam akıllı kullanıp meydana çıkacak. Karanlık meyvenin uyanışı muhakkak vardır ama deprem meyvesi hala amatör. Ki bana öyle geliyor ki bölümler ilerlerken jimbei luffylere balık adam adasında verdiği bilgilendirme tarzında ara ara bilgiler verilecektir teach hakkında. Bu bilgiler verilmeden Kaido alır, teach meydanlara sık görünmeye başladığında teach alır şeklinde değiştiririm oyumu.

Fazla güç göz çıkarmaz :D O kadarını bilmiyorum maalesef. Bize anlatılanlar bunlar. Big Mom da yapay insan ordusu istiyor. Demek ki bir bildikleri var.
Usta muhtemelen antik silahlar mı ne mevzusu vardı,dünya hükümetinde bir tane mevcuttur ondan daha güçlü ordu istiyor olabilir ve neden daha güçlü bir ordu istemesin ki diğer arkadaşı anlayamadım :D

Usta muhtemelen antik silahlar mı ne mevzusu vardı,dünya hükümetinde bir tane mevcuttur ondan daha güçlü ordu istiyor olabilir ve neden daha güçlü bir ordu istemesin ki diğer arkadaşı anlayamadım :D
Yani ne kadar güçlü oluşumun varsa bile daha fazla adama ihtiyaç vardır. Örneğin benim yüzbin kişilik ordum var diyelim bana yüzbin tane daha adam vereceklerse yok demem.

Yani ne kadar güçlü oluşumun varsa bile daha fazla adama ihtiyaç vardır. Örneğin benim yüzbin kişilik ordum var diyelim bana yüzbin tane daha adam vereceklerse yok demem.
Adam sıkılmış en büyük savaşı başlatacam diyor neden elindeki güçle yetinsin,galibiyet istiyorsa dahada güçlü ordu ister.
Sana katılıyorum niye elimdeki ile yetineyim yani :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık