Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Kaido vs. Marshall D. Teach

Kim alır?

• Kaido

Kullanılan: 95 84.1%
  • Teach

Kullanılan: 18 15.9%

• Kullanılan toplam oy
    113
Orda teach in yalvarması karakterini yansıtıyor diye düşünüyorum,teach böyle bir adam ve wb öldürmek için vurdu 1 tane daha vursa ölürdü bence, teach son limitindeydi kendi düşüncem.

Konu için çok zorlu bir vs olur ama teach alır diye düşünüyorum,en güçlü ünvanı da teach geçer,şuan en güçlü kaidou ama teach le vs atmadığından dolayı attıktan sonra ünvanı alacağını düşüyorum teachin ,o yüzden teach.
Şu cümleye artı bilmem kaç.

Akainu ve Shanks karşısında geri adım atmış Teach Kaido karşısında da geri adım atar.Fakat seri sonunda 3 meyveyle KK gücüne ulaşıp(belki aşadabilir) Kaidouyu geride bırakır.

Şimdi bunları sen söylüyorsun kendi çıkarımların ve karışmıyorum elbette. Yalnız bana göre BB eğer karşısındakinin kendisini öldürecek kadar güçlü olduğunu düşünmese yalvarmazdı. BB haliyle WB'yi bizden iyi tanıyıp orda hayatı için yalvarıyorsa bunun nedenini WB'nin onu öldürebilecek olmasıdır.

WB kendisine baba diyen birini öldüremeyeceğinden, öldürecek bir vuruş yapmıyor ama BB'ye olan öfkesinden dolayı o depremi çakıyor.

Bana göre ordaki sahnenin amacı budur. Aksi halde anlamsız bir sahne olur.
Çok güzel açıklamışsın hala bu açıklamalarına yorum yapılıyormu yahu :D
Teach güçlü ve dayanıklı bunu MFde gördük normal değil adam için bu deniyor zaten.
Ama oğul olarak sesleniyor hala "BABA" diye etkisi olmayacağını bende sanmıyorum.

Kaido yener de abartmayin bence,o islemez bu islemez,ee bu adam zamaninda nasil yenilmis.

Luffy bu adama yumruklariyla zarar vermicek mi sonucta.

Deprem cokta guzel isler Kaidoya.

İleride Teach alır ama %16.9 oy gayet mantıklı bence. Kaido ayrı bir yerde şu anlık.

Yıllar önce 2 meyvesiz Teach, Shanks'ı çizer. Üstüne meyve kazanır ve Yonko olur. Aldığı oy yukarıdadır. Muhtemelen yıllardır bir değişikliğe uğramamış Shanks %50.3 oy alır. Çok güzel. :(

Doğru unutmuşum, kolsuz kaldığı yıl sayısı artınca Shanks'ın Haki gücü feci artıyordu. :a:

http://www.korsanfan.com/konu/kaido-vs-shanks.6311/

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık