Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Kaidou vs. Shanks

Kim kazanır?

• Kullanılan toplam oy
    317
Valla bana göre de o gücü var : ))

Ama Shanks bu Sake ile bile kandırır yani ne yapacağı belli olmaz.

Ama bence MF gibi ayar çekmiştir. Burada dövüşmek istiyorsan buyur gel ama emin ol ikimizde yetişemeyiz falan demiştir. Kaido'da yoluna bakmıştır.

Manga'da yok ama Anime'de MF sonrası bazı sözleri var. Shanks mecbur kalmadıkça dövüşme taraftarı değil benim anladığım. Roger böyle yapmadı ama sen yap Luffy falan gibisinden bir şeyler diyordu.
"Ace'in yaptığına inanamıyorum! Kaptan Roger'ın yaptığı şey bu! Bazen kaçmasını istedim ve gözyaşı döktüm... Dinle Luffy; Gözyaşı dökmek ve kaçmak, kazanma ve yenilgiyi kabul etmek, bir adam olduğunu gösterir! Ağlamanın tam zamanı ancak harekete geçmek gerekiyor."

"Ace'in yaptığına inanamıyorum! Kaptan Roger'ın yaptığı şey bu! Bazen kaçmasını istedim ve gözyaşı döktüm... Dinle Luffy; Gözyaşı dökmek ve kaçmak, kazanma ve yenilgiyi kabul etmek, bir adam olduğunu gösterir! Ağlamanın tam zamanı ancak harekete geçmek gerekiyor."
Aynen bu sözler. Manga'da yok diye biliyorum.

O değilde shanks ve ray in mf ye WB ile birleşip gelmemelerini oda bile açıklayamaz.Şimdi Luffy nin oğlu idam edilse Zoro gelmicek he
Ace'in Roger'ın oğlu olduğunu bilmemeleri olasılığını geçtim, Roger'ın bir oğlu olduğunu bile bilmeme ihtimalleri var. Roger Garp'tan başka kimseye söylememiş olabilir. Ace'in de bir yere duyurduğu yok, bir Beyazsakal biliyor sadece.

Ace'in Roger'ın oğlu olduğunu bilmemeleri olasılığını geçtim, Roger'ın bir oğlu olduğunu bile bilmeme ihtimalleri var. Roger Garp'tan başka kimseye söylememiş olabilir. Ace'in de bir yere duyurduğu yok, bir Beyazsakal biliyor sadece.
Savaşta açıklandı ama Roger'ın çocuğu oldu ve buna rağmen savaşa gitmeye çalışmadı.Wb ölüncede "Demek öldün ha WB" diye ağlıyordu.Hani bari 2 gözyaşıda Ace için akıtsaydı."Kahretsin gidemedim" vs. deseydi en azından.

Savaşta açıklandı ama Roger'ın çocuğu oldu ve buna rağmen savaşa gitmeye çalışmadı.Wb ölüncede "Demek öldün ha WB" diye ağlıyordu.Hani bari 2 gözyaşıda Ace için akıtsaydı."Kahretsin gidemedim" vs. deseydi en azından.
Luffy için deniz kralları arasında yüzen adam MF ye he türlü gelirdi. Birşeyler çıkacak bu ray den ama hadi hayırlısı.

Şimdi bulamadım da bir bu var

Bir de insanlar arasında bir söz vardır bire bir de kaido alır gibi devam eden bir farklı çeviri versiyonu var.
Bana göre bunlar insanların Kaido hakkında ki söylentileri olma ihtimali var ama şu anki haliyle 53 kişi böyle düşünmüyor. Mangaka net çizmiş En güçlü o diyorlar.
Bence de o dur. Öyle yazılıp çizildiyse kaidodur

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık