Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Kaido Kimlere Tek Atabilir?

Kaidou Kimlere Tek Atabilir?

• Kullanılan toplam oy
    349
Hepinizin bildiği üzere manganın son sayısında Kaidou, çoğu kişi tarafından sağ kol seviyesinde olduğu tahmin edilen Luffy'e tek attı. Ben de başka kimlere tek atabilir diye bu konuyu açmaya karar verdim.

Karakterler çok sayıda olduğu için ve hepimizin bildiği kişiler olduğu için tanıtım yapmaya gerek duymadım. Ama illa gerekiyorsa adminler söylerse yapabilirim.

Anketteki isimler güç sırasına göre değil, aklıma geldiği sıra ile yazdım. Bunu baştan belirteyim.

Gücü ile ilgili hiçbir şey bilmediğimiz kişileri genelde eklemedim. Kesin tek yer ve kesin tek yemez dediğim kişileri de ekleme gereği duymadım. Aslında bazılarının kesin tek yiyeceğini düşünsem de aksini iddia edecekler olacağı için onları ekledim. Neyse buyurun ankete o zaman :)

Şıklarda Shanks'ın olmaması gözümü yaşarttı ksjhsjhsj.
Amiraller ve Mihawk hariç hepsine tek atar

Şıklarda Shanks'ın olmaması gözümü yaşarttı ksjhsjhsj.
Amiraller ve Mihawk hariç hepsine tek atar
Onu kesin tek yiyeceği için eklemedim :oleyo:

Konuyu kendim açtım ama kararsızım ben baya. Teach'e Beyazsakal tek atamadı mesela. Gerçi Beyazsakal neredeyse ölüydü I da var. Jozu ve Cracker'in savunması sağlam. Bunlara tek atmak mümkün mü? Marco'ya da aynı şekilde Garp tek atamadı. Adam anka kuşu sonuçta.

Onu kesin tek yiyeceği için eklemedim :oleyo:

Konuyu kendim açtım ama kararsızım ben baya. Teach'e Beyazsakal tek atamadı mesela. Gerçi Beyazsakal neredeyse ölüydü I da var. Jozu ve Cracker'in savunması sağlam. Bunlara tek atmak mümkün mü? Marco'ya da aynı şekilde Garp tek atamadı. Adam anka kuşu sonuçta.
Luffy'e bunu yapan Cracker'a neler yapmaz Merkür. :D

Şıklarda eski 3 lü amirallerin olmasına üzüldüm yaşlı rayı şuan 2. komutan gücünde gördüğüm için rayada oy verdim yeni amiralleri ve mihawk'ı sağ kol üstü görüyorum bu sebepten ona oy vermedim marco da meyvesinden dolayı teke gitmez gibi geliyor bana
edit:teach de hayvanlığından yemez tabi bence

Mihawk, Rayleigh ve Amiraller dışında hepsi tek yiyebilir. Onun dışın da yazdıklarımın tek yeme ihtimali çok büyük saçmalıktır.

Amiraller, Teach, Jozu da meyveden kurtarır belki.

Edit: Kaido en güçlü saldırı ile Fujiye de atar kararı aldım.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık