Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Kaido Kimlere Tek Atabilir?

Kaidou Kimlere Tek Atabilir?

• Kullanılan toplam oy
    349
  1. Mihawk
  2. Rayleigh (Yaşlı)
  3. Akainu
  4. Kızaru
  5. Aokiji
  6. Fujitora Bunlar Kaido dan tek yiyecek adamlarsa seri hiç yazılmasa daha iyiydi derim

Hikayeye göre Yonkou'dan tut Amiral'e kadar tek atabilir. Hikayeye göre kimseye tek atamaz. Bu serinin olayı budur.

Örneğin Big Mom. Oğlunu tekler. Luffy'nin G4'ünü söndürür. Sanji'nin babasını tekler. Queen'i yerden yere vurur.

Aynı Big Mom hikayeden ötürü, Bege'yi, Chopper'ı, Jinbei'yi falan filan tekleyemez.

Wano arcta da benzer şeyler olacaktır. Kaido Luffy'nin Katakuri'yi yendikten sonraki halini bile tekleyecek güçtedir. Oden açık verdiğinde onu bile tek saldırı ile bitirir.

Şimdi Wano'da hikayeye göre tekler ya da tekleyemez. Sallıyorum Hawkins ihanet eder. Ona kızar onu tekler. Jack'i başarısız olursa gider kafasına bi tane patlatarak tekler. Adaya Shanks gelir eğer hikaye bir şeyler üzerine ise Shanks ile kapışırken Shanks bir hata yapar gider onu tekler. Shanks Luffy'yi kurtarmak için bir şeyler yapar Kaido o ara yapıştırır bir tane.

Sonra Hikaye gereği Robin bir bilgi bulur. Kaido sinirlenir. Robin kendini savunur ve tek yemez. 9 kından birisi ile başbaşa kalır. Diğer kınları korumak için o kın Kaido'nun önüne atar kendini diğerlerini kurtarır ve Kaido'nun saldırsına rağmen hala kendinde olur.

Özet: Oda Bey'in keyfine ve hikayeye göre şekillenir.

Sen istediğin kadar sayfa at. Ben sana ne diyorum ? Jimbe, Croco, Magellan, Shiliew, Teach, hatta sana göre kuvvetle muhtemel Aokiji ve Akainu gelişebiliyorken bu saydığım isimlerin %90'ından daha potansiyelli olan adamın gelişmemesi mümkün değildir. 55-60 yaşına gelen bir karakter ben artık sınırıma ulaştım, gelişemem dese tamam. Oden öldüğünde 39 yaşındaydı, 39!
Oda boşuna yazmamış herhalde o kısmı.O sayfa her seyi anlatiyor.Adam oyle olduğunu belirtiyor.Bunun aksi belirtilemez

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık