Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Kaido’ya Son Vuruşu Kim Yapar?

Kaido’ya son vuruşu yapacak kişi kim olur?

• Luffy

Kullanılan: 87 62.1%
  • Zoro

Kullanılan: 30 21.4%
  • Oden

Kullanılan: 8 5.7%
  • Big mom

Kullanılan: 3 2.1%
  • Diğer

Kullanılan: 12 8.6%

• Kullanılan toplam oy
    140
Arkadaşlar ilk başlığım olduğu için hatam olmuşsa şimdiden affınıza sığınıyorum. Ama wano’daki son gelişmelerden sonra bu başlığı açmasam olmazdı.

1- Luffy

Hikayenin esas oğlanı. Plot armor prensi. Ryou tekniğini öğrendikten sonra kaido’ya attığı yumruklar hala herkesin aklında. Bir yonkou, üstelik kötü bir yonkou düşecekse bunu luffy’den başka kim yapabilir

2- Zoro

Serinin doğuştan torpilliler listesinde ikinci sırada yer alan müstakbel “Dünya’nın en güçlü kılıç ustası” Roronoa Zoro. Big Mom’ın bile savuştur dediği ataklar yapma cüretini gösterdi yonkou kaido’ya karşı. Bugün forumda dahi kaido’ya tek atabileceğini iddia edenler olduğunu görmek bu ankette önemli bir ihtimal olduğunu tekrardan kanıtlıyor.

üstelik ryuma’nın ejder kesme tekniklerini bilfiil kullandığını ve kaido’nun da balık ejder karışımı bir zoan olduğunu eklemek gerek.

3- Oden

https://images.app.goo.gl/8EMeZzksSWJzvz8e8

İsminin birincisi Kozuki Oden, wano’nun çılgın dansçısı, Momo’nun babası, zoro’nun kayınbabası, kuri’nin kurtarıcısı, roger ve wb’nin gözdesi. Kaido’ya bugüne kadar en büyük hasarı vermiş kişi. Öyle ki 20 sene sonra dahi koskoca yonkou’yu bir titreme alıyor hatırladıkça.

artık geri dönmüş olma ihtimali de bu kadar yüksekken, yüzyılın intikam hakkını taşıyan oden’i yok saymak ayıp olur kanaatindeyim.

4- Big Mom

https://images.app.goo.gl/6HScZYF4c3r3vN269

queen’in korsan ittifaklarının ihanetle biteceği vurgusu, big mom ekibinin adaya bir türlü ayak basamaması, 2 yonkou indirmenin güçlüğü ve ponegliflerin akıbeti gözetildiğinde big mom’ın da ankete iddialı bir giriş yaptığını düşünüyorum.

nitekim kaido’yu son vuruşu atabilecek kapasitede olanların da başında gelir big mom.

5- Diğer

Diğer tüm seçenekler benim gözümde fer’i nitelik taşıdığından son seçeneği diğer yapmak istedim. Tabi kendine has, iddialı fikirleri olanlar olduğu takdirde bu şık yeniden düzenlenecektir. Şimdilik tüm diğer karakterleri bu seçenek altında toplamayı faydalı buluyorum.

Son düzenleme:
Hikayenin esas oğlanı. Plot armor prensi.
Serinin doğuştan torpilliler listesinde ikinci sırada yer alan müstakbel “Dünya’nın en güçlü kılıç ustası” Roronoa Zoro
İsminin birincisi Kozuki Oden, wano’nun çılgın dansçısı, Momo’nun babası, zoro’nun kayınbabası, kuri’nin kurtarıcısı, roger ve wb’nin gözdesi
Bu tanımlamalar nedir yav hahahaha. Güzelmiş.

Zoro kelleyi alacaktır.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık