Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Kaguya-sama: Love is War

Seriyi Nasıl Buluyorsunuz?

• Kullanılan toplam oy
    51
İzlemedim, lise konulu animeler ilgimi çekmiyor artık.
Anime manga takipçisi olarak bu cümleyi kurmak zor olmalı. Çünkü hemen hemen her güzel slice of life, shojo, shounen serisinde okul teması var. Yazarlar en saf olanı işlediklerinden okul çağındaki karakterleri kullanabiliyor. Zaten çoğunda olay "lise" olmuyor. Bu seride de olay "lise yaşantısı" değil.

Yani bir sinema TV takipçisi gençlik temasından hoşlanmaz o sebeple "okul temasını sevmiyorum" diyebilir. ama iş anime mangaya gelince çok anlamsız geliyor bu. Çünkü olay orada "lise " diyerek geçebileceğin bir şey değil.

Romantizm ve komediyi dengelemek konusunda çok başarılı bir manga.Tüm karakterler insana sıcak geliyor , normalde bu tip mangalarda okuyucuyu bıktıran tipler olurdu ama bunda hepsi hikayeyi gayet güzel taşıyor.Mangakanın hakkında bilgim yok ama anlatıcı ağzıyla romantik manga klişelerini vurgulaması , okuyucusunun hislerine fazlasıyla değer verdiğini düşündürttü.Piyasada finaliyle ağızda kötü tat bırakmayıp tatmin edeceğine inandığım tek seri aynı zamanda.Umarım uzun yıllar devam eder bu arada 139. sayı favorim hala arada açar okurum.

Naruto'da bu kadının ters harem jutsuyu yemesinden anlamıştım böyle aşklı bi seride tekrar çıkacağını.

Romantizm ve komediyi dengelemek konusunda çok başarılı bir manga.Tüm karakterler insana sıcak geliyor , normalde bu tip mangalarda okuyucuyu bıktıran tipler olurdu ama bunda hepsi hikayeyi gayet güzel taşıyor.Mangakanın hakkında bilgim yok ama anlatıcı ağzıyla romantik manga klişelerini vurgulaması , okuyucusunun hislerine fazlasıyla değer verdiğini düşündürttü.Piyasada finaliyle ağızda kötü tat bırakmayıp tatmin edeceğine inandığım tek seri aynı zamanda.Umarım uzun yıllar devam eder bu arada 139. sayı favorim hala arada açar okurum.
Mangası gerçekten çok eğlenceliydi ya. Lisede geçen, içinde aşk meşk olan bir seri olunca insanlar ön yargı ile yaklaşıyor doğal olarak ama mangadaki mizah çok hoşuma gitti benim okurken. Güncele yaklaştıkça Kaguya-Shirogane ilişkisi; hayasaka mevzuları; İshigami mevzuları derken komediden biraz uzaklaşıp ciddi konulara kaydı ama hala arada acayip eğlenceli bölümler geliyor Shirogane'nin babasının banka borcunu ödemek için youtuber olması gibi. :D Sizin de dediğiniz gibi inş uzunca bir süre devam eder bozmadan.

Anime manga takipçisi olarak bu cümleyi kurmak zor olmalı. Çünkü hemen hemen her güzel slice of life, shojo, shounen serisinde okul teması var. Yazarlar en saf olanı işlediklerinden okul çağındaki karakterleri kullanabiliyor. Zaten çoğunda olay "lise" olmuyor. Bu seride de olay "lise yaşantısı" değil.

Yani bir sinema TV takipçisi gençlik temasından hoşlanmaz o sebeple "okul temasını sevmiyorum" diyebilir. ama iş anime mangaya gelince çok anlamsız geliyor bu. Çünkü olay orada "lise " diyerek geçebileceğin bir şey değil.
Önceleri izlerdim ama dediğim gibi artık ilgimi çekmiyor. Şu sıralar başka evrende geçen fantastik manga ve animeler okuyup/izlemek hoşuma gidiyor.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık