Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Geyik] Kısa belgesel-manga takipçileri

Şöyle oldu yav: Roportajlarda cikan bazi teknik aksakliklar sebebiyle, kurguya ve gorsele abanmak zorunda kaldik. 1 ay boyunca kurguya uzun vakitler ayirdik. 1 hafta 10 gün önce nihayetinde bitti. Ancak okulun youtube hesabinda yayinlanmasi 2 ayı bulur. Belgeselde emeği olan tüm arkadaslar ilettik projemizi.
Burdan tekrar ve tekrar, röportajlarina yer verdiğimiz, @Roo , nitian ( yeni nickini yazamiyorum :D ) ve @fantastikceo a cok tesekkur ederiz. Onları biraz uğraştirdık, dillerine, emeklerine sağlık.
Açıklama için teşekkürler. :sapkali: Neler konuşuldu merak ediyorum.

Üye silindi 2781

Şöyle oldu yav: Roportajlarda cikan bazi teknik aksakliklar sebebiyle, kurguya ve gorsele abanmak zorunda kaldik. 1 ay boyunca kurguya uzun vakitler ayirdik. 1 hafta 10 gün önce nihayetinde bitti. Ancak okulun youtube hesabinda yayinlanmasi 2 ayı bulur. Belgeselde emeği olan tüm arkadaslar ilettik projemizi.
Burdan tekrar ve tekrar, röportajlarina yer verdiğimiz, @Roo , nitian ( yeni nickini yazamiyorum :D ) ve @fantastikceo a cok tesekkur ederiz. Onları biraz uğraştirdık, dillerine, emeklerine sağlık.
Ne demek hiç lafı olmaz. Ben çok eğlendim ve mutlu oldum şahsen, sizin yaptığınız işlere katkım olduysa ne mutlu bana! :)

Açıklama için teşekkürler. :sapkali: Neler konuşuldu merak ediyorum.
:sapkali:youtuba yüklenince linkini paylaşacağım.

Ne demek hiç lafı olmaz. Ben çok eğlendim ve mutlu oldum şahsen, sizin yaptığınız işlere katkım olduysa ne mutlu bana! :)
Tabii ki basta sen, tum tayfanin emegine sağlık. Bizim ekip de cok keyifli vakit gecirdi sayenizde. :)

asee

Boks değil ölümüne kafes dövüşüydü o. :d
Videoyu atacak mısınız buraya? atmayacaksan şantaj ürünü olarak kullanırım arada.

Ve rica ederim, keyifliydi. :sapkali:
Youtuba yüklenince atacağım. Ham roportajlar hala elimizde, anlaşalım, sana vereyim, doyasıya santajjj... :oleyo2:

Bizim için de oyleydi.:sapkali:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık