Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Geyik] Kısa belgesel-manga takipçileri

Çok sağolasın. Biz youtube 140journos kanalındaki gibi yeni medya içeriğine yakın, eğlenceli, seyirlik işler yapmaya çalışıyoruz. Mailini bana özel msj atarsan wetransferle mailine önceki işimizi atabilirim.

@amaneden eyvallah, sağolasın.
Kanalı ve işlerini beğendim. Göz korkutmayan video süreleri ilgimi çekti. Önce 5-6 dakika da nasıl anlatabilir manga alemini dedim. Mikrofonu uzatsan şu kadar sürede ben bunu anlatırım diyemeyeceğin kadar geniş. Velhasıl kısa kısa videolar olması tıklamaya neden oldu. Saatlik videolar olsa şöyle bir saate bakar buna vaktim yok diyebilirsin ama yüzlerce içerik ve 5-10 dakikalık videolar. En az 2-3 tanesi kendini izletti. İstanbul, anadolu yakasındayım yardımcı olmak isterim ama gelen gruba bağlı. Mailimi gönderiyorum.

Son düzenleme:
Kanalı ve işlerini beğendim. Göz korkutmayan video süreleri ilgimi çekti. Önce 5-6 dakika da nasıl anlatabilir manga alemini dedim. Mikrofonu uzatsan şu kadar sürede ben bunu anlatırım diyemeyeceğin kadar geniş. Velhasıl kısa kısa videolar olması tıklamaya neden oldu. Saatlik videolar olsa şöyle bir saate bakar buna vaktim yok diyebilirsin ama yüzlerce içerik ve 5-10 dakikalık videolar. En az 2-3 tanesi kendini izletti. İstanbul, anadolu yakasındayım yardımcı olmak isterim ama gelen gruba bağlı. Mailimi gönderiyorum.
Beğenmene sevindim, bizim de işlerimiz ona yakın. Benim favorim tabiki çiğköfte belgeseli. :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık