Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Geyik] Kısa belgesel-manga takipçileri

Merhabalar arkadaşlar,

Ben ve bir arkadaşım, manga takipçileri ile ilgili Kadir Has Üniversitesi bünyesinde 3-5 dakikalık kısa ve eğlencelik bir belgesel çekiyoruz. Bunun için de manga takip eden arkadaşlarla kısa kısa röportajlar yapmamız lazım. İstanbul'da oturan ve bizle röportaj yapmak isteyen arkadaşlarımızın yardımına ihtiyacımız var. Röportaj için yardımını esirgemeyecek arkadaşları özel mesaj kutuma beklerim.

Röportaj teklifimi reddetmeyen @fantastikceo ve arkadaşlarına ve @D.Darkness a minnettarum.
Ayrıca yardımları için @Smoker , @hdbfresh ve @NiTian ErXing e çok teşekkürler.

Üye silindi 2781

Arkadaşlar lütfen destekçi olalım, (özellikle öğrencilere) Türkiye'de manga ve anime kültürünün değerini arttırmak için fazlasıyla önem taşıyor.

İstanbul'da olanlar yardımcı olun lütfen.
Arkadaşlar lütfen destekçi olalım, (özellikle öğrencilere) Türkiye'de manga ve anime kültürünün değerini arttırmak için fazlasıyla önem taşıyor.
@Chaos Bringer benim sözcüm olarak röportaj verebilir.
Çok teşekkürler tekrar.

Öhöm, yardımcı olalım. Kadir Has'a mı gelmemiz gerekiyor? @çiköfte
Onu hallederiz, sen yeter ki röportaj ver. Çok sağol.

Öncelikle kolay gelsin diyeyim ve merakımı gidermen için bir soru sorayım. Yapmaya çalıştığınız bu belgesel için "işte şunun gibi bir şey" ya da bir örnek tesir edebilecek bir yapım var mı? Buraya bırakırsan bir göz atmak isterim.

Öncelikle kolay gelsin diyeyim ve merakımı gidermen için bir soru sorayım. Yapmaya çalıştığınız bu belgesel için "işte şunun gibi bir şey" ya da bir örnek tesir edebilecek bir yapım var mı? Buraya bırakırsan bir göz atmak isterim.
Çok sağolasın. Biz youtube 140journos kanalındaki gibi yeni medya içeriğine yakın, eğlenceli, seyirlik işler yapmaya çalışıyoruz. Mailini bana özel msj atarsan wetransferle mailine önceki işimizi atabilirim.

@amaneden eyvallah, sağolasın.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık