Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Meito Sınıfı Kılıçlar

Favori Kılıcınız

• Gece

Kullanılan: 44 28.6%
  • Bulut Kesen

Kullanılan: 13 8.4%
  • Ahenk Yolu

Kullanılan: 25 16.2%
  • Hazan Suyu

Kullanılan: 71 46.1%
  • İkinci Nesil İblis Biçen

Kullanılan: 4 2.6%
  • Cehennem Tanrısı

Kullanılan: 42 27.3%
  • Yılan Biçen

Kullanılan: 8 5.2%
  • Kar Akışı

Kullanılan: 5 3.2%
  • Üçüncü Nesil İblis Biçen

Kullanılan: 5 3.2%
  • Sağanak

Kullanılan: 14 9.1%
  • On Kiraz ve Zemheri Rüzgarı

Kullanılan: 1 0.6%
  • Durandal

Kullanılan: 9 5.8%
  • Buzbalığı

Kullanılan: 10 6.5%
  • Pretzel

Kullanılan: 4 2.6%
  • As

Kullanılan: 3 1.9%

• Kullanılan toplam oy
    154
Japon katanalarının ayrı bi estetiği var yaw bizim Türk kılıcı yatağan niye yok la burda :D bigmom un kılıcı da var bu arada samuraylar piyasaya çıksın kılıçlar da çıkacaktır

Sınıfları bilinmeyen kılıçlardan farkı ne? Ben onlar Meito değil sanıyordum.
İsim yapmamışsa daha önce kimse kullanmamış ya da önceki kullanıcıları bilinmeyen anlamına mı geliyor?
Lanetli bir kılıcın uzun süre geri planda kalması bana pek mümkün görünmedi.
Meito olan kılıçlar bu sınıfa giriyor. En dandik Meito bile buna dahil. Law'un kılıcı olan İblis Duvağı derecesi olmayan bir kılıç. Her kılıcın derecesi olmuyor yani.

Tasarım olarak çok başarılı kılıçlar. Hem renkleri hem de isim olarak zıt olması çok hoş. Oden'i daha çok merak etmeye başladım bunlar sayesinde.
Yılan Biçen'i Denjiro a.k.a. Kyoshiro Orochi üzerinde kullanacak gibi geliyor bana. Tasarımları cidden efsane. Oden ile ilgili bir flashback koymadan perdeyi kapattı. Artık savaş sırasında en can alıcı yerde koyar galiba.

Crackerin kılıcı isimliydi, meito olduğu son vivrede söylendi. Yani meito ne demek pek bilmiyorum ama öyle herhalde.

Lawun ve Shanksinki de meitodur, açıklanmadı diye yazılmadı herhal
Bunlar Meito olduğu kesin olan kılıçlar. Dikkat edilirse iki tane kılıcın sadece adı var, neye benzedikleri bile belli değil, ama Meito demişler.

Bu Tashigi'nin daha iyi kılıçlar bulmasına rağmen aynı kılıcı kullanmasının nedeni nedir acaba hep merak etmişimdir. Böyle bir konu açılmışken yazıyım dedim.

Bunlar Meito olduğu kesin olan kılıçlar. Dikkat edilirse iki tane kılıcın sadece adı var, neye benzedikleri bile belli değil, ama Meito demişler.
Hitetsunun yaprakli ismi belli olmayan kılıç ta meito diye geciyor.

Topuz bu sınıfa giriyor mu, bilgin var mı? Kaidonun topuzunu meito olarak görebilir miyiz?

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık