Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
  1. One Piece 866 Türkçe İndir
    Duyuruyu Kapat
  2. Hasır Şapka Korsanları'nın Arkeoloğu Nico Robin Tıkla-Oku
    Duyuruyu Kapat
  3. Okumadan Geçmeyin: Korsanfan Deyimleri Sözlüğü Tıkla-Oku
    Duyuruyu Kapat
  4. One Piece Dünyası Zaman Çizelgesi İçin Tıklayınız
    Duyuruyu Kapat
Duyuruyu Kapat
Sayın ziyaretçi, Korsan Fan'a hoş geldiniz. Forumumuzdaki konulara yorum yazmak, muhabbetlere katılmak ve forumumuza paylaşımlarınızla katkıda bulunmak için "Şimdi üye ol!" butonuna tıklayarak kayıt olunuz. Üyelik ile ilgili soru ve sorunlarınız için "Facebook" sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Kütüphane Duyurusu

'One Piece Kütüphane' forumunda Smoker tarafından 5 Kasım 2011 tarihinde açılan konu

1. Smoker the White Hunter Site Yetkilisi

Smoker (the White Hunter)
    Mesaj Sayısı 11,973
    Üyelik Tarihi22 Nisan 2009
    Hepinizin bildiği gibi seride zaman atlaması oldu. Bu yüzden kütüphanenin komple elden geçmesi gerekiyor. Ancak okunma oranı çok düşük olduğundan, Balıkadam Adası Arc'ının bitiminde sadece Hasır Şapka Korsanları'na güncelleme yapacağım. Diğer karakterler ise, durumlarında ekstrem bir değişim olmadığı sürece öyle kalacaklar. 5-6 saatimi ayırıp uğraştığım şeye 4 yorum atılması zoruma gitti. Başka evren olayı ise sadece Naruto'dan Uchiha Madara'yı sözüm olduğundan, 3. Raikage'yi de sevdiğimden çevireceğim. Kararımı değiştirmezsem bunlar son günceller olacak. Ardından kütüphanedeki tüm konuları kilitleyip, başkalarına devredeceğim. Benden bu kadar.

2. RedTeroR Üye

RedTeroR (Üye)
    Mesaj Sayısı 3,449
    Üyelik Tarihi8 Ağustos 2009
    Çevirilerin çok kaliteli bu güne kadar sarf ettiğin tüm emeklerin için tekrar Teşekkür ederim.

3. Alfamert Linteshtheine

Alfamert (Linteshtheine)
    Mesaj Sayısı 1,364
    Üyelik Tarihi31 Ocak 2010
    Tüm emeklerin için teşekürler.

4. darkspeed (Üye)
    Mesaj Sayısı 1,306
    Üyelik Tarihi14 Kasım 2009
    +1 siteye üye olmadan hepsini bir solukta nasıl okuduğumu hatırladım :) bu yüzden benden de emeklerin için teşekkürler

5. DeyyuS Üye

DeyyuS (Üye)
    Mesaj Sayısı 45
    Üyelik Tarihi29 Ocak 2010
    Wuma-he çok haklı teşekkür konusunda,kafana koyduysan bırakma fikrini birşey diyemem ama şimdiye kadar yaptığın bütün çeviriler için sonsuz teşekkürler.

6. Smoker the White Hunter Site Yetkilisi

Mesaj Sayısı 11,973
    O kural konulmadan önce de durum böyleydi. Hatta bu konuda hoşnutsuzluğumu çokça dile getirdim, takan olmadı. Gerekirse o kuralı kütüphane için geçersiz kılardım. Ben sadece okunduğunu bilmek istemiştim. Uğraşıp çevirdiğim bir karakterin, yanlış bilgisiyle bu sitede doğrusuna karşı çıkılıyorsa, ben boşa kürek çekiyorumdur. Zahmet edip okumayanlar için, zahmet edip çevirmem olur biter. Meraklısı çoksa kendi yapar.

7. DeyyuS Üye

DeyyuS (Üye)
    Mesaj Sayısı 45
    Üyelik Tarihi29 Ocak 2010
    Bende her çevirine teşekkür etmedim ama okumadığım bir tane çevirin yok ve sana gerçekten minnettarım,bu durumdan hoşnut olmadığını bilseydim gerekeni yapardım.Benim gibi birçok kişinin böyle olduğunu düşünüyorum.

8. RedTeroR Üye

RedTeroR (Üye)
    Mesaj Sayısı 3,449
    Üyelik Tarihi8 Ağustos 2009
    Smoker çevirilerini bu sitenin sürekli takipcilerinden herhangi birinin kaçıracağını sanmıyorum.
    Yaptığın emek işi ve tekrar söylemeliyimki çok kaliteliler !
    Ara vermeye herkesin ihtiyacı vardır bence, eğer tam olarak bırakmak değilde ara vermek olacaksa senin adına sevineceğimi söyleyebilirim ama tamamen elini ayağını keseceksen o zaman bizim için büyük kayıp :(

9. Smoker the White Hunter Site Yetkilisi

Mesaj Sayısı 11,973
    Kızgınlıkla alakası yok. Jinbe'nin bile analizi, Usopp'tan fazla. Bir Allah'ın kulu da çıkıp demiyor, "Niye güncellemiyorsun?" diye. Sadece bu bile okunmadığının bir kanıtı.

10. Venomemre1907 (Üye)
    Mesaj Sayısı 1,156
    Üyelik Tarihi30 Nisan 2009
    Benim açımdan sanji çok geride geçen baktım hatta. Ama sen yanlış hatırlamıyorsam müsait olduğumda ben bildiklerimi yapıcam demiştin.

Bu Sayfayı Paylaş

Konuya Bakanlar (Üye: 0, Ziyaretçi: 0)

Yukarı Çık