Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Jump Festa [2017]

Sabo'yu salla Ace olmalı o dediği.Zaten kapak hikayelerini görünce hayıflanmıştım niye filler bölüm yapmadılar diye.

Ace başından geçenleri göstersin de adamın gücünü herkes görsün. :) Kimi yendiğini kimlere nasıl diz çöktürdüğünü görelim.Yonkoya ve filo amiraline kaybettirerek bunlara değinemezdi zaten.Anlatacaksa iyi olur.

Jump Festa'da gösterilen 850. bölümden panel.

Nami de duş alacağım diye mi bağırıyor acaba ?:hhh:

Harbi Ace reyizi görmek iyi olur. Kafama başka ihtimalde geliyor. Mera Mera'nın önceki sahibi Roger'dan hikaye göstermesin? :D

Sabo'yu salla Ace olmalı o dediği.Zaten kapak hikayelerini görünce hayıflanmıştım niye filler bölüm yapmadılar diye.

Ace başından geçenleri göstersin de adamın gücünü herkes görsün. :) Kimi yendiğini kimlere nasıl diz çöktürdüğünü görelim.Yonkoya ve filo amiraline kaybettirerek bunlara değinemezdi zaten.Anlatacaksa iyi olur.
Bonney ile yaşadığı aşk hayatını gösterirlerse iyi olur. Ace'nin Buggy olsun falan maceraları çok iyiydi. En büyük potansiyeli harcadılar. Rolü biraz fazla olsa Luffy'den her türlü daha popüler olurdu.

Bonney ile yaşadığı aşk hayatını gösterirlerse iyi olur. Ace'nin Buggy olsun falan maceraları çok iyiydi. En büyük potansiyeli harcadılar. Rolü biraz fazla olsa Luffy'den her türlü daha popüler olurdu.
Ace normalde Zoro kadar popüler bir karakter.Ölünce millet niye o kadar yas tuttu değil mi ?
Hala popüler ama tabii korsanfan için geçerli değil.

Buggynin gemiye çıktığındaki muhabbetlere bitiyorum ben.Açıp açıp izlerim arada.Tabii o zamanlar anime de çok güzeldi.

Ace normalde Zoro kadar popüler bir karakter.Ölünce millet niye o kadar yas tuttu değil mi ?
Hala popüler ama tabii korsanfan için geçerli değil.

Buggynin gemiye çıktığındaki muhabbetlere bitiyorum ben.Açıp açıp izlerim arada.Tabii o zamanlar anime de çok güzeldi.
Kurtlar Vadisinin Süleyman Çakır'ı neyse Op'nin de Ace'si oydu. Önünü kesmek için mecbur öldürdüler.

Bende o sahneye bitiyorum. Buggy birde bilseydi Roger'ın oğlu olduğunu.

Seriye yeni insanlar çekmek istiyordur ölü biri yerine Sabo'yu kullanıcagına %90 eminim.
@Alpamis Roger fikride müthiş aslında 2'inci Mf etkisi yapabilir seriye.

Kurtlar Vadisinin Süleyman Çakır'ı neyse Op'nin de Ace'si oydu. Önünü kesmek için mecbur öldürdüler.

Bende o sahneye bitiyorum. Buggy birde bilseydi Roger'ın oğlu olduğunu.
Aynen potansiyeli çok yüksek diye öldürdüler.Buggy bilse şoka girerdi herhalde.Bonney meselesi benim hala aklımı kurcalıyor.Reverie arcta aydınlanabilir.Ya dediğin gibi bir durum var yada bir akrabalık sanki.Kuzen vs herşeyi bekliyorum.Sanki çizim olarak benzerlikte var.

2017'de Reverie ve Wano arcı girişi olacaksa bu arc yarıda kalır bırak Big Mom'ın inmesini Sanji olmadan ayrılmaları yüksek ihtimal. Sanji Zeff'in güvenliği sağlanmadan ayrılacak gibi durmuyor. Bunun olması için Germa'nın ortadan kalkması gerek. Yonkonun mekanında Germayla savaşacak değiller. Daha Jinbe ve Bege'den bahsetmiyorum bile. Bu arc nasıl bir senede bitecek merak ediyorum. Belki yarıda bırakıp diğerlerine geçiş yapar. Diğerleriyle bu arcı harmanlarsa ilginç olaylar olabilir.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık