Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Jump Festa [2017]

Shichibukai sistemi kaldırılır o arc büyük ihtimalle. Üstüne son amiralide görmüş oluruz.10 bölümlük ara arc gibi bir şey olur.
Ama One Piecenin o ara arcları cidden efsane oluyor. Blackbeardın Aceyi avlaması olsun,Shanksin WByi ziyareti falan.Bakalım beklentiler büyük.
Aynen öyle. Post Ennies Lobby arc harikaydı. Reverie'de de toplantı dışında dünyanın başka yerlerini de göstereceğini düşünüyorum. Devrimciler, Yonkou veya Supernovalar gibi.

Ace Vs BB, MF arc i doğurdu. Burada tayfadan kimse yoktu. Reverie de de olmayacak muhtemelen. Bu durumda Reverie arc dan sonra bunun yansımasını bizimkilerinde içinde bulunacağı ortak bir Arc gelecek diye düşünebilir miyiz?

Ooo Reverie! İyi oldu bu. Orada çok ilginç olaylar olacak diye bekliyorum. Bizim tayfa da oraya gidecek mi acaba yoksa o bölümleri bizimkilerden bağımsız mı çizecek? Giderler diye bekliyorum. Zaman atlamasından sonra WG kanadında olaylar pek ilerlemedi.

Ace Vs BB, MF arc i doğurdu. Burada tayfadan kimse yoktu. Reverie de de olmayacak muhtemelen. Bu durumda Reverie arc dan sonra bunun yansımasını bizimkilerinde içinde bulunacağı ortak bir Arc gelecek diye düşünebilir miyiz?
Big Mom arc'ı bitince bizimkileri Wano'ya gönderir. Arada Reverie'yi çizer. Sayfalar bile aklimda canlandi şimdi :D

Ace de Sabo da olmasın ikisi de kağıt israfı. Ace öldükten sonra Mera Mera'yı bulup hayatı değişen, gözü biraz fazla kalkıp Yeni Dünya'da artistlik yapmaya başlayınca Dof tarafından avlanan bir adamın hikayesi hoş olurdu.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık