Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Jump Festa [2017]

Güzel oldu bu.. Güzel bilgiler gelecek gibi hissediyorum. Luffy'nin Big Mom'ı döveceğinden bile bahsedilebilir.
Önemli bir şeyler gelir diye umut ediyoruz ama geçen günkü canlı yayın olayında Wano falan söylenince bu bilgiyi büyük ihtimalle etkinlikte söyleyeceklerdi o yüzden açıklanmasında sakınca görmediler diye düşündüm açıkcası. O yüzden fazla da umutlamıyorum.

Önemli bir şeyler gelir diye umut ediyoruz ama geçen günkü canlı yayın olayında Wano falan söylenince bu bilgiyi büyük ihtimalle etkinlikte söyleyeceklerdi o yüzden açıklanmasında sakınca görmediler diye düşündüm açıkcası. O yüzden fazla da umutlamıyorum.
Anladım. Şimdi arc' ın gidişatı hakkında bir şeylerden bahseder gibi geliyor bana.

Yazı için tşkler. Oda gerçektende çok emek veriyor mangaya. Bazen bölüm yorumlarında Oda paracı ,bilerek mangayı uzatıyor gibi şeyler yazılıyor şahsen buna katılmıyorum.Adam mangayı en güzel şekilde nasıl çıkartırıp diye didinip çabalıyor.Bu yüzden hakkını teslim etmek lazım E.Oda'ya. Paylaşım için tekrar tşkler adminim...

Jump Festa'da Oda'nın Mesajına göre One Piece 2017'de Reverie ve Wano arklarına giriş yapacak.

Gelecek bölümden bilgi olarak: Luffy "Ben burada ölecek türde bir adam değilim." diye bağırıyor. Bu spoileri içeren panel izleyicilere gösterilmiş.

2017'de yeni bir One Piece dergisi yayınlanacak. Ayrıca bu dergi baş kahramanı Ace veya Sabo olan bir roman ve özel bir manga da içerecek.

Not: Şu Ace mi Sabo mu konusunda şöyle bir durum var: Normalde romanın başrolünde Mera Mera meyvesini kullanmış birisi olacak şeklinde belirtilmiş. O yüzden paylaşırken Ace veya Sabo demişler. Bunlardan biri olma ihtimali yüksekken azda olsa meyveyi daha da önce kullanmış başka bir kişinin olma durumu da var. O yüzden ayrıntılar gelene kadar durum bu şekilde.

Jump Festa'da Oda'nın Mesajına göre One Piece 2017'de Reverie ve Wano arklarına giriş yapacak.

Gelecek bölümden bilgi olarak: Luffy "Ben burada ölecek türde bir adam değilim." diye bağırıyor. Bu spoileri içeren panel izleyicilere gösterilmiş.

2017'de yeni bir One Piece dergisi yayınlanacak. Ayrıca bu dergi baş kahramanı Ace veya Sabo olan bir roman ve özel bir manga da içerecek.
Baya heyecanlandım.:D Ama bu tarz bir şeyler bekliyordum.

BM arcından sonra filler arc gelirmi acaba ?

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık