Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Kikunojo

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 53 77.9%
  • Sevmem

Kullanılan: 15 22.1%

• Kullanılan toplam oy
    68
Kikunojo trap ya da erkek değil, bildiğin düz kadın. Erkek sanıyorlar onu. Izo ile arasındaki farktan bile bu belli oluyor. Izo da kadın gibi, ama erkek olduğu bayağı belli.
Evet, "kadın görünümlü erkek" klişesinden değil yani. Net bir şekilde söylüyor "I'm a woman in heart" diye, normal trans bir birey

Evet, "kadın görünümlü erkek" klişesinden değil yani. Net bir şekilde söylüyor "I'm a woman in heart" diye, normal trans bir birey
Bence öyle değil. Serideki diğer translara bakarsan, hepsinin erkek olduğu bayağı belli oluyor. Ayrıca tanıtım sayfasının her yerinde kadın olduğuna atıf yapılıyor. Diğer trans karakterlerin hepsinde aslında erkek olduklarına vurgu var. Hatta Izo bile "he" diye geçiyor.

Bence öyle değil. Serideki diğer translara bakarsan, hepsinin erkek olduğu bayağı belli oluyor. Ayrıca tanıtım sayfasının her yerinde kadın olduğuna atıf yapılıyor. Diğer trans karakterlerin hepsinde aslında erkek olduklarına vurgu var. Hatta Izo bile "he" diye geçiyor.
Oda trap mevzusunu pek kullanmadığı için diğerlerinde ne olduğunu belli etmişti. Kiku dümdüz trap. Tuzağa yakalanan kişi de Sanji oldu. Bu sahnede erkek olduğu onaylanmadı mı zaten?

Izo falan trans değil ki.

Capon geleneği değil mi bu oğlanları alıp kız çocuğu gibi yetiştirmek ? Dansçı oluyorlar falan... Trap yav...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık