Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Jinbe

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 218 82.3%
  • Sevmem

Kullanılan: 47 17.7%

• Kullanılan toplam oy
    265
Güncellenmiştir. Ta ilk göründüğü zamandan tayfaya gelecek muhabbetleri yapmışız zamanında.

Nedense ben bu adamı sevmiyorum.İtici geliyor bana.Bir kapakta tayfayla birlikte çizilmişti yanlış hatırlamıyorsam.Umarım tayfaya gelmez.

1 arc sürer o durum ödülle göre güç sıralama olmadığını gördük. Sanji sağlam bir power up'la geride bırakabilir Jinbe'yi zaten yaşı da gelmiş bir karakter daha fazla gelişeceğini düşünmüyorum.
Bende sanji reisi çok severim ama sanjinin dövüş stili sadece tekme üzerine power up alıcağı kesin fakat ne bilim sanji sadece tekmeyle schibukai seviyesine çıkarsa garip olur biraz.Ben sanjiyi dof seviyesinde hayal etmekte zorlanıyorum açıkçası.Sanji meyve yiycek gibi geliyor bana

Bende sanji reisi çok severim ama sanjinin dövüş stili sadece tekme üzerine power up alıcağı kesin fakat ne bilim sanji sadece tekmeyle schibukai seviyesine çıkarsa garip olur biraz.Ben sanjiyi dof seviyesinde hayal etmekte zorlanıyorum açıkçası.Sanji meyve yiycek gibi geliyor bana
Sanji aşacak bile Dof'u kaptan. :) Meyve yemesine gerek yok reyizin. :)

Eline sağlık ve tenkü.

Severim Jinbe'yi, ama tayfaya gelmesine pek sıcak bakmıyorum. Bizim sulu tayfa için fazla ciddi kalıyor. :/
Bizim Sunny'de biraz dolanmaya başladı mı ortam onu da ciddiyetsiz yapar arada. Adamı iki kez gördük.
Birisi en büyük savaş. Diğeri de Balıkadam adası. Gemide böyle tepkiler verir bence arada sırada. :/
Ellerine sağlık.

Jinbei'yi düğünde görecek miyiz acaba?
Göreceğiz çünkü Big Mom'ın müttefiği.
Croco&Jinbei&Buggy. Reyizler yardım edecek gene düğünde. :/

Teşekkürler Smoker.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık