Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Jigokuraku

Beğendiniz mi ?

• Kullanılan toplam oy
    6
bitirdim, öncelikle ana karakter olan Gabimaru gerçekten beğendiğim bir ana karakter en azından shounen seriler arasından gayet iyi diğer shounen ana karakterleri gibi aşırı iyimser veya iyi kalpli değil , öldürmekten kaçınıyor ama gerekli olduğunda ise acımasız bir şekilde düşmanını öldürebiliyor bir çok yandan seriyi okunur kılan bir karakter hal ve hareketleri de oldukça eğlenceli, hatrı sayılır da bir karakter gelişimi var beni bozan sadece şu ninja teknikleri oldu o da benim zevklerimle alakalı, sevmiyorum birilerinin ninpo diyip saldırı yapmasını .d, hikaye akıcı ve hızlı ortalarına kadar böyle ortalarında biraz yavaşlıyor ama şikayet edebileceğim düzeyde değil, konu itibari ile de beğendiğim bir seri işlenişi de harbi sağlamdı her bir tensei'nin ortaya çıkışında ayrı bir hype veriyor ayrıce tenseilerin ne kadar güçlü olduğunu görünce daha da heyecanlandırıyor, tüm seri küçük bir adada geçtiği için çok geniş ve detaylandırılmış bir evreni yok hiç yoktan bir CSM'den daha başarılı evren işleme konusunda,serinin atmosferi çok iyi bir çok noktada kaos atmosferini aşırı iyi bir şekilde yansıtabiliyor, karakterlerin arasındaki bağları okumak ta çok eğlenceli serinin bir çok güzel dinamiği var böyle, bir çok dövüşü de iyidir, finalde beni bir tık bozan bir olay harici geneliyle güzel seridir bölüm sayısı da göze alındığında kesinlikle kaliteli bir yapım

spoiler içeriyor

Shugenlerin adaya ayak bastığı yerdeyim.
Onların lideri fena bir şey çakma aizen baya hayal kırıklığına uğratmıştı beni ama o eleman iyidi 61.chapterda bir nebze seri daha akıcı olmaya başlıyor ( egitim kisimlarina vs. nazaran ) galiba final arc başlıyor 61'de

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık