Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Jewelry Bonney

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 134 83.2%
  • Sevmem

Kullanılan: 27 16.8%

• Kullanılan toplam oy
    161
Ne kadar yerse yesin, metabolizması bu besinleri bir şekilde sindirmektedir. Bu kadar çok yeyip de, kilo almamasının sırrını genç kızlarımız da çılgınca merak etmektedir.
Şu kısım güldürdü. :)

Edepsiz yemek yese de OP'deki favori hatunlarımdan kendisi. Önüne gelene meydan okuyup, affetmeyecem diyor ama pek bir icraatini görmedik henüz. Balon çıkmasa bari.

Konu güncellenmemiş yeni eklenmiş. Bir de nova alt başlığında novaların hepsi yok. Kid burda ama Apoo'yu burdan çıkararak subliminali vermişin.
Eline sağlık...

Şu kısım güldürdü. :)

Edepsiz yemek yese de OP'deki favori hatunlarımdan kendisi. Önüne gelene meydan okuyup, affetmeyecem diyor ama pek bir icraatini görmedik henüz. Balon çıkmasa bari.

Konu güncellenmemiş yeni eklenmiş. Bir de nova alt başlığında novaların hepsi yok. Kid burda ama Apoo'yu burdan çıkararak subliminali vermişin.
Eline sağlık...
Evet. Eski konusu artık siteye gelmeyen başka birinindi, o yüzden onu sildim ve yeniden çevirdim. Kişileri bağlı olduğu oluşumlara göre ayırıyorum. Jinbe de Koca Ana Korsanları'nda mesela.

Bu kadının meyve çok tehlikeli aslında. Aklıma hep Momo'nun yaşının büyütülmesi ve çok güçlü biri olması geliyor. Bonney'i de Wano'da görürüz.

Bu kadının meyve çok tehlikeli aslında. Aklıma hep Momo'nun yaşının büyütülmesi ve çok güçlü biri olması geliyor. Bonney'i de Wano'da görürüz.
Ben de bunun tam tersini Mom için düşünüyordum.

Bence Mom'a karşı Bonney de bizimkilerin yanında duracak ve Mom ile Luffy'nin dövüşünde Mom'un yaşını küçültecek. Luffy'nin bana sorarsanız çocuk yaştaki Mom'a karşı şansı var ama şu haline yok.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık