Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Jesus Burgess

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 16 11.0%
  • Sevmem

Kullanılan: 129 89.0%

• Kullanılan toplam oy
    145
İlerde ne olur, kiminle karşılaşır, bir meyve yer mi bilinmez. Ancak şu an için tırıs fırıs bir bir adam. Hem gücüyle hem de karakteriyle. Meyvenin karakterine şifa olacağını zannetmiyorum. O yüzden sadece güç yönünden bir cacık olur mu ona bakaceğiz :artiz:

Dövüş merakı, sürekli sırıtan yüzü, yumruklarıyla dövüşmesiyle falan bana Garp'ın korsan versiyonu gibi geliyordu ama tam bir hayal kırıklığı. Tırnağı olamaz Garp'ın.

Eline sağlık.

Jinbe'nin rakibi olarak gördüm hep. Dumenci vs dumenci. Meyve verirler buna da bence. Muhtemelen fiziksel savaşa uygun bir meyve.

Teach'in ne kadar güçlü olduğunun ispatı bu adam. Bunun gibi vihahahaha dışında bir numarası olmayan adamla gitmiş yonko olmuş. Shiryu bundan epey güçlüdür elbet ama ötekiler bunun çokta ötesinde çıkmaz gibime geliyor.

Üstelik birde 1. tümen komutanı. Birinde Marco, Ace var, ötekinde üç yıkımcı var, diğerinde kimler çıkar kim bilir. Shanks desen beckler, Yasopp'lar, Roo'lar falan. Luffy desen ileride Sanjiyle, Zoroyla zirveye çıkacak.

Bu adam daha ne yaparsa yapsın toplayamaz itibarını. Resmen orta oğlanı oldu. KK'nın tayfasına yakışmayan gereksiz bir karakter. Ellerine sağlık.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık