Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Japonya'da En Çok Satan Mangalar

Roronoa Zoro

Hunter x Hunter ve Yugioh'un ne işi var orada daha yukarda olmalılardı

Roronoa Zoro

Dragonball demiştim gezegenler diyince o akla gelir sanmıştım :D
Yazmaya üşendim, bi' Sırp arkadaşımın yorumunu aynen aktarıyorum.
"Nothing but fighting and explosions”, ben hayatımda bu kadar boş beleş bir seri görmedim. Velet olduğu zamanlar biraz daha çekilebilir gerçi, sonrası çok feci.

"Nothing but fighting and explosions”, ben hayatımda bu kadar boş beleş bir seri görmedim. Velet olduğu zamanlar biraz daha çekilebilir gerçi, sonrası çok feci.
Bleache de yok ışın patlamaları zart zurt diye yükleniyorlar ama önemli olan dokuyu yakalamak.Bir gün izleyeceğim.Shounenlere ilham kaynağı olan bir seriyi izlememek ayıp olur.

Roronoa Zoro

Bleache de yok ışın patlamaları zart zurt diye yükleniyorlar ama önemli olan dokuyu yakalamak.Bir gün izleyeceğim.Shounenlere ilham kaynağı olan bir seriyi izlememek ayıp olur.
Shounenlere kattığı tek şey şiddeti ve komediyi harmanlayabilmesi. Başka hiçbir numarası yok. Kur'an çarpsın yok. Sırf klişe.

Roronoa Zoro

Öyle deme , eski zamana göre değerlendir ( Teknoloji bu kadar gelişmedi :D ) . Frieza'ya kadar iyi bir konusu vardı.

Roronoa Zoro

Öyle deme , eski zamana göre değerlendir ( Teknoloji bu kadar gelişmedi :D ) . Frieza'ya kadar iyi bir konusu vardı.
Onun zamanına denk gelen mangalar:
Akira, Nausicaa of the Valley of the Wind, Berserk, Lone Wolf and Cub, Lupin III...
Edit: Hatta bazıları çok daha eski.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık