Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Jack

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 156 45.5%
  • Sevmem

Kullanılan: 187 54.5%

• Kullanılan toplam oy
    343
Kaido'ya yaraşır bir manyaklıkta abimiz, hakkı falan da yenmedi bence, adam ne yapıp edip geri dönüyor kaptanı gibi.
Lakabı da çok havalı ve ürkütücü bence. 'Kıtlık Jack',spagetti westernlerden fırlamış gibi...

Pek sanmıyorum dediğin gibi olacağını.Adam vardiya usulü dövüşmesine rağmen hala denk gitmiş kedi-köpekle.Ikiye birde de baş edebilir bunlarla.
Sanmıyorum.2v1 daha tehlikeli bence.1 kere 100 kg mi kaldırmak daha kolaydır 2 kere 50 kg mi mesela ? Ve gördüğümüz kadarıyla teke tekte de denk gidiyorlarmış.2v1'de çok şansı yoktur.

Zaten Oda'nın bu yüzden birinin kolunu diğerinin bacağını aldığını düşünüyorum.Kaido savaşında Jack'i İnu+Neko'nun alma ihtimali var.Eğer ikisi de sağlam olsaydı Jack'e fazla gelirdi.İkisinden de uzuv alarak dengelemeye çalıştı bence.

Sanmıyorum.2v1 daha tehlikeli bence.1 kere 100 kg mi kaldırmak daha kolaydır 2 kere 50 kg mi mesela ? Ve gördüğümüz kadarıyla teke tekte de denk gidiyorlarmış.2v1'de çok şansı yoktur.

Zaten Oda'nın bu yüzden birinin kolunu diğerinin bacağını aldığını düşünüyorum.Kaido savaşında Jack'i İnu+Neko'nun alma ihtimali var.Eğer ikisi de sağlam olsaydı Jack'e fazla gelirdi.İkisinden de uzuv alarak dengelemeye çalıştı bence.
Dayanıklılığını düşününce sanki sonradan dengeleme ihtimali var gibi.Jack arasız vuruşmasına rağmen hala ilk günkü gibi dövüşüyormuş.

Wanda diyordu yanlış hatırlamıyorsam.Ordusuna üstünlük sağladık ama Jacke karşı üstüm gelemiyorduk diye.Adamın öldüğüne inanamıyordu.Öyle bir etki bırakmış üstlerinde.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık