Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Jack vs. Charlotte Cracker

Kim kazanır ?

• Kullanılan toplam oy
    219
Aşamaz. G4 ile Jack'n savunması bir değil. Jack'in savunmasını, dönüşümlü mink reisleri ancak aşabiliyor. Ayrıca Jack, savunması ile öne çıkan bir karakter, yani Luffy'den daha öndedir bu alanda. G4 Luffy saldırı gücü > Cracker, Cracker de kendi kılıcıyla anca uzamış kola yara verebiliyordu, Luffy'nin kılıç zaafından dolayı. Eşit bir savaş olur ama Jack daha fazla dayanıp, son noktayı koyar.
Jack kendi liginde savunması ile öne çıkan bir karakter. Peki, doğru. Fakat, Doflamingo gibi bir adam bile G4 Luffy'e zarar veremedi. Luffy o savaşta kendi kendini yıprattı. Kendi liginde biri ile savaşıp hasar almayan Luffy'nin savunmasını küçümsemeyi doğru bulmuyorum.
Luffy'nin kılıç zaafı ise bir başka tartışmalı konu. Bana sorarsan Luffy'nin kılıca olan zaafı herhangi bir kişinin kılıca olan zaafından fazla veya az değil. O yüzden Cracker'in saldırı gücünü değerlendirirken bu da bir kriter olmamalı.
İnu ve Neko'nun saldırı gücünün çok yüksek olduğu konusunda da elimizde bir veri yok.

Jack kendi liginde savunması ile öne çıkan bir karakter. Peki, doğru. Fakat, Doflamingo gibi bir adam bile G4 Luffy'e zarar veremedi. Luffy o savaşta kendi kendini yıprattı. Kendi liginde biri ile savaşıp hasar almayan Luffy'nin savunmasını küçümsemeyi doğru bulmuyorum.
Luffy'nin kılıç zaafı ise bir başka tartışmalı konu. Bana sorarsan Luffy'nin kılıca olan zaafı herhangi bir kişinin kılıca olan zaafından fazla veya az değil. O yüzden Cracker'in saldırı gücünü değerlendirirken bu da bir kriter olmamalı.
İnu ve Neko'nun saldırı gücünün çok yüksek olduğu konusunda da elimizde bir veri yok.
Dönüşümlü hallerinin saldırıları fena değil. Luffy'nin de delici ve kesici silahlara karşı zaafı var, etkiliyor her türlü. Haki ekleyip, kılıçla saldırdı. Artı kolunu uzattığı için daha rahat kesti. Onun haricinde önemli bir hasar veremiyor zaten. En büyük kozu, sürekli asker üretebilmesiydi, onu da yiyerek egale etti Luffy. Yani, Jack de seri bir şekilde yok edip, ana bedene ulaşmalı.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık