Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Issho

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 274 83.3%
  • Sevmem

Kullanılan: 55 16.7%

• Kullanılan toplam oy
    329
Gelmiş ve geçmiş en rezil amiral bu herhalde. Buna amiral bile demek içimden gelmiyor. Shichiliği kaldıracağını söyler ama en şeytan Shichi ayağına gelir geri yapar. Sivil der siviller gözünün önünde katledilir kılını kıpırdatmaz. Fuji nasıl bir kafa yaşıyor yeminle çözemedim.:/

Fuji fanları bu adamı bu kadar kötülüyorsa demek ki bir şeyleri doğru yapmış Reis. Arkasındayız. :/
Neresinden bakarsan bak yaptığı doğru birşey yok.Olaya bizimkilerin tarafından da baksan denizcilerin tarafından da baksan yok.Tamamen saksı konumunda.
Bizimkilerin gitmesine izin veriyor ama Doflamingo konusunda en ufak bir yardımı yok.Üstüne Sabo'yu meşgul ediyor.Madem sempatin var yap birşeyler en azından tayfasını paketle.

Denizcilerin tarafındaysan da kendi astlarını koru seyretme öyle Sabo milleti pert ederken.Denizcilerin tarafındaysan hasır şapka tayfasını paketle bari luffy hariç.

Çok adalet yanlısıysan halkı korumayı dene birşeyler yap.Ama o da yok. :(
Anca git kumar oyna zar salla.

Sanki dressrosaya turistik gezi yapmaya gelmiş.Saksı diyorum ya öyle işte daha fazlası değil. :(
Sengoku olsa bundan daha rahat takılamazdı müfettiş olarak.

Neresinden bakarsan bak yaptığı doğru birşey yok.Olaya bizimkilerin tarafından da baksan denizcilerin tarafından da baksan yok.Tamamen saksı konumunda.
Bizimkilerin gitmesine izin veriyor ama Doflamingo konusunda en ufak bir yardımı yok.Üstüne Sabo'yu meşgul ediyor.Madem sempatin var yap birşeyler en azından tayfasını paketle.

Denizcilerin tarafındaysan da kendi astlarını koru seyretme öyle Sabo milleti pert ederken.Denizcilerin tarafındaysan hasır şapka tayfasını paketle bari luffy hariç.

Çok adalet yanlısıysan halkı korumayı dene birşeyler yap.Ama o da yok. :(
Anca git kumar oyna zar salla.

Sanki dressrosaya turistik gezi yapmaya gelmiş.Saksı diyorum ya öyle işte daha fazlası değil. :(
Sengoku olsa bundan daha rahat takılamazdı müfettiş olarak.
Forumun milli iradesi kararını vermiş. Adamdır demiş. Ötesi yok. :D

Yahu Fuji'nin ne yapmaya çalıştığını bir zahmet anlatın, bende bu vasıfsız adama biraz olsun saygı duyayım. Her şeyi geçelim Shichiliği kaldıracağım diyen adamın eline bir değil bin tane delil geçmiş neyi bekliyor. Hiç mi amiral olarak insiyatifi yok? Hadi farz edin Dofy düşmedi ne yapacaktı, sonra görüşürüz deyip arkasına baka baka oradan gidecek miydi? Adam yenilince tutuklayabiliyorsan yenilmeden öncede tutuklayabilirsin, ben yeminle anlamadım. Dof suratına tükürse eyw diyecek bir imaj çizdi.:/

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık