Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Inuyashiki

INUYASHIKI

Serinin ana karakteri olan Inuyashiki Ichirou, çok şanssız birisi. Daha sadece 58 yaşındayken, yaşlı görünüşü yüzünden çokça çevresindeki dünya tarafından acınası bir yaşlı adam olarak bakıldı ve desteklemek için yaptığı onca şeye rağmen sürekli ailesi tarafından umursanmadı ve bolca saygsızlık gördü.
Bunca şeyin üstüne, bir de doktoru onun kanser olduğunu ve bu dünyada çok az zamanının kaldığını açıkladı. İşler daha da kötü gidemezken, kör edici bir ışık gökyüzünü yardı ve tam Ichirou'nun durduğu yere düştü.
Sonrasında uyandığında kendini sağ salim buldu, ama çok geçmeden kendi hakkında... değişik bir şeyler olduğunu farketmeye başladı.
Ancak, anlaşıldı ki bu yeni, tuhaf değişimler yaşamın akışına dönmesi için tam da gereken şeylerdi ve şimdi öyle görünüyor ki onu daha önce hiç tadamadığı saygıya layık bir kahraman olmasını hiçbir şey engelleyemez.
Tabii eğer ortada aynı değişimlere sahip biri olmasaydı...

Mangaka:Hiroya Oku (Gantz serisinin yazarıdır)

Bölüm sayısı:85

Tür:Aksiyon,Dram,Seinen,Psikolojik

Kaynakça

https://www.turkanime.net/

Şu aralar canım sıkılıdıkça birşeyler hakkında tanıtım yapıyorum.kurallar açısından bir sakınca yoksa bayada yapmayı düşünüyorum.Kimse bakmıyor ama olsun :dd

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık