Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Teori] Im'in Gerçek Kimliği, One Piece Hazinesi ve Will Of D.

Sizce Teori tutar mı

• Tutar

• Tutmaz

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yeni okudum bu yazılanları...
Hocam belki 4. Poneglifi biliyordur , belki 4. Poneglif MG'dedir?
Onlarda olsa bile ki konu olarak pek mümkün gözükmüyor, Luffy 3 yol poneglyphi ile rafteli bulacak demektir. Çünkü WG'ye saldırması için bir sebebe ihtiyacı olan bir ana karakteri var serinin. Kayıp yüzyıl hakkında her şeyi öğrenmeden gitmez diye düşünüyorum. Ha belki Vivi'den bağlanabilir.

Üye silindi 5781

Onlarda olsa bile ki konu olarak pek mümkün gözükmüyor, Luffy 3 yol poneglyphi ile rafteli bulacak demektir. Çünkü WG'ye saldırması için bir sebebe ihtiyacı olan bir ana karakteri var serinin. Kayıp yüzyıl hakkında her şeyi öğrenmeden gitmez diye düşünüyorum. Ha belki Vivi'den bağlanabilir.
4. Poneglif saldırması için bir sebep olamaz mı? Ve bence kayıp yüzyıl en son öğrenilecek ve whitebeard in o ünlü sözü gerçekleşecek.

Yeni okudum bu yazılanları...
Hocam belki 4. Poneglifi biliyordur , belki 4. Poneglif MG'dedir?
Doflamingo bu konu hakkında konuşurken kutsal bir hazineden bahsediyor. Böyle bir hazineyi kitabeler ile bağdaştıramıyorum ben. Sonuçta hükümetin gücü yetse anında yok edeceği şeyler bu kitabeler. Bu yüzden bu kutsalın hükümetin kutsal bir yöneticisi(IM) olması yada dev hasır şapkanın 900 yıl önceki zaferin bir nişanı olarak saklanıp kutsal bir hazine gözüyle bakılıyor olması olası geliyor.

4. Poneglif saldırması için bir sebep olamaz mı? Ve bence kayıp yüzyıl en son öğrenilecek ve whitebeard in o ünlü sözü gerçekleşecek.
Bence olmaz ve olsa bile mantıken öğrenememeleri gerekiyor WG'de olduğunu. Hatta vivi ölse bile onu bile öğrenememeleri lazım çünkü hükumet bir şeyleri gizleme konusunda fazla yetenekli. Öğreneni de öldürüyorlar direk.

WG raftel bulunduktan bütün sırları ortaya döküldükten sonra düşman olabilir öncesinde olması olmaz. Sonuç olarak en güçlü korsan bile bir şeyler yapması için gelecek nesle bel bağlayıp ölümü seçti.

Beyaz bıyıklı arkadaş o hazineyi bulup size savaş açacak kişi elbet gelecek demişti yanlış hatırlamıyorsam. Yani orada kayıp yüzyıl hakkında gerçeklerin yattığını bilmekte roger sayesinde. Dediği biraz benim dediğimle bağdaşıyor en son düşman olacakları konusunda, raftel için Kaido'yu da düştü sayarsak 1 tane kırmızı poneglyph kaldı.

Üye silindi 5781

Doflamingo bu konu hakkında konuşurken kutsal bir hazineden bahsediyor. Böyle bir hazineyi kitabeler ile bağdaştıramıyorum ben. Sonuçta hükümetin gücü yetse anında yok edeceği şeyler bu kitabeler. Bu yüzden bu kutsalın hükümetin kutsal bir yöneticisi(IM) olması yada dev hasır şapkanın 900 yıl önceki zaferin bir nişanı olarak saklanıp kutsal bir hazine gözüyle bakılıyor olması olası geliyor.
Bence olmaz ve olsa bile mantıken öğrenememeleri gerekiyor WG'de olduğunu. Hatta vivi ölse bile onu bile öğrenememeleri lazım çünkü hükumet bir şeyleri gizleme konusunda fazla yetenekli. Öğreneni de öldürüyorlar direk.

WG raftel bulunduktan bütün sırları ortaya döküldükten sonra düşman olabilir öncesinde olması olmaz. Sonuç olarak en güçlü korsan bile bir şeyler yapması için gelecek nesle bel bağlayıp ölümü seçti.

Beyaz bıyıklı arkadaş o hazineyi bulup size savaş açacak kişi elbet gelecek demişti yanlış hatırlamıyorsam. Yani orada kayıp yüzyıl hakkında gerçeklerin yattığını bilmekte roger sayesinde. Dediği biraz benim dediğimle bağdaşıyor en son düşman olacakları konusunda, raftel için Kaido'yu da düştü sayarsak 1 tane kırmızı poneglyph kaldı.
Anladım haklısınız Teşekkürler

Anladım musait olunca bekliyorum
Im'in dünyayı karıştıracak hazine olduğunu söylemişsin. Im gibi bir adamın varlığı dünyada hiçbir değişikliğe neden olmaz. Bu adam dediğin gibi Kayıp Yüzyıl zamanında bunları yaptıysa, zaten varlığı bilinse dahi infial uyandırmaz. Çünkü Hükümet bu konuda araştırma yapmayı yasaklamış. Yani eski hikâyelerde bile izine rastlamanın mümkün olmadığı bir karakterden bahsediyoruz. Aynı şekilde varlığının Boş Yüzyıl ile birlikte yok olduğunu yazmışsın. Teorin kendi içinde çelişiyor.

D Soyu hakkında bu kadar şey bilen ve onlardan çekinen birisi hepsini doğar doğmaz yok ederdi. Ki bunu yapacak kadar da kudreti var. Ancak neden onları yok etmeyip de, amaçlarına ulaşmalarına izin veriyor, bunun bir cevabını vermemişsin.

Koyduğun kapaktaki adamın adı Tsukimi, başında ağlayanlar da Otomata isimli robotlar. Daha sonra o robotlar normal balonlara tutunup Ay'a gidiyorlar. Ayrıca yine aynı kapak hikayelerinde dünyadaki birçok ırkın aydan gelmiş olabileceğine dair çizimler var. Im'in açıkça bir çizimi olmamasına rağmen, sadece siluetine bakarak onun insan olmadığını söylemişsin. Giydiği kıyafetten dolayı böyle görünüyor olabilir. İnsan olup da, görünümünün insan ile alakası olmayan birçok karakter var seride. Masira, Moria ya da Magellan gibi.

Ayrıca Oda, One Piece bittikten sonra uzay mangası değil, robot mangası yapmak istiyor.

Bunlar gözüme çarpanlar.

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık