Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Teori] Im'in Gerçek Kimliği, One Piece Hazinesi ve Will Of D.

Sizce Teori tutar mı

• Tutar

• Tutmaz

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Imhotep bağlantısı güzel cidden.

Im'i ilk gördüğümden beri Bonney ve Law'ın meyvesine benzer biçimde (Ayrıca insanlardan belirli aralıklarla 6 aylık ruh/ömür aldığına göre belki de Big Mom'un meyvesine benzer biçimde) ömür uzatabildiğini ve Gorousei'ye ömür vermiş olabileceğini ve bu yüzden itaat ettiklerini düşünüyorum.

Üye silindi 5781

arkadaslar geri donusleriniz icin cok tesekkurler. @Hyakuju no Kaido hocam yazınıza musait olunca cevap verecegim.
@ArishiTeRu hocam harikasiniz. İzninizle teorime eklemek istiyorum. Yanlış hatırlamıyorsam seri başları ve crocodiledan önce gerçekleşen bi olay. Crocodile dan önce Eiichiro Oda One Piece'i böyle 50 100 bölümlük şimdiki kadar çok uzun olmayan kısa bir anime yapmak istiyordu ve tam o vakitlerde bu karakterin işlenmesi ve hazinenin boş olduğu vurgulanması....

arkadaslar geri donusleriniz icin cok tesekkurler. @Hyakuju no Kaido hocam yazınıza musait olunca cevap verecegim.
@ArishiTeRu hocam harikasiniz. İzninizle teorime eklemek istiyorum. Yanlış hatırlamıyorsam seri başları ve crocodiledan önce gerçekleşen bi olay. Crocodile dan önce Eiichiro Oda One Piece'i böyle 50 100 bölümlük şimdiki kadar çok uzun olmayan kısa bir anime yapmak istiyordu ve tam o vakitlerde bu karakterin işlenmesi ve hazinenin boş olduğu vurgulanması....
Teorilere kafa yoran arkadaşları forumda görmek çok hoş. Tabi ki ekleyebilirsin.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık