Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Impel Down

Bu Tesis Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Daha iyisi olamazdı.

Kullanılan: 67 72.8%
  • Beklentilerimi karşılamadı.

Kullanılan: 25 27.2%

• Kullanılan toplam oy
    92
4 saatlik bir çalışmanın ardından kapsamlı bir güncel yaptım. Biraz uzun, ama okumanızı isterim.

Şimdi geç oldu ama yarın kesin okuyup yorum atacağım :) 4 saatlik emeğe bu kadarını çok görmeyiz en azından :a:

Eline sağlık.

Yalnız birşey dikkatimi çekti.6.katta işkence yok denmiş.

O zaman Doflamingo croco ile niye dalga geçiyordu.Kan banyosu nasıldı dediğini hatırlıyorum tam böyle olmasa da buna yakın bir laftı.

Eline sağlık.

Yalnız birşey dikkatimi çekti.6.katta işkence yok denmiş.

O zaman Doflamingo croco ile niye dalga geçiyordu.Kan banyosu nasıldı dediğini hatırlıyorum tam böyle olmasa da buna yakın bir laftı.
Kapatıldığı katı bilmiyor olabilir. Normalde 4. kata kapatılması lazımdı ödülünden dolayı.

Kapatıldığı katı bilmiyor olabilir. Normalde 4. kata kapatılması lazımdı ödülünden dolayı.
Evet bu dediğin olabilir.Öyle zannettiği için söyledi belki de.Ama onun gibi adamın bilmemesi de garip.
Birde jinbei,ace ve croco işkencelerde kılını bile kıpırdatmamış gibi bir bilgi vardı sanırım yanlış mı hatırlıyorum ?

Belki işlemediğini gördükleri için son kata postalamışlardır.

Evet bu dediğin olabilir.Öyle zannettiği için söyledi belki de.Ama onun gibi adamın bilmemesi de garip.
Birde jinbei,ace ve croco işkencelerde kılını bile kıpırdatmamış gibi bir bilgi vardı sanırım yanlış mı hatırlıyorum ?

Belki işlemediğini gördükleri için son kata postalamışlardır.
Çeviride yazıyor söylediğin şey. Doflamingo'nun çok taktığını sanmıyorum Crocodile'ın hangi katta olduğunu. Yine de dediğin kısım mangada var mı diye baktım, ama göremedim.

Son düzenleme:
Çeviride yazıyor söylediğin şey. Doflamingo'nun çok taktığını sanmıyorum Crocodile'ın hangi katta olduğunu. Yine de dediğin kısım mangada var mı diye baktım, ama göremedim.
Sağol hızlıca okudum zaten sonra tekrar bakacağım.Croco,jinbei,ace bilgisi yine senin çevirilerde geçiyordu sanki eskiden mangada bende hatırlamıyorum.

Eline sağlık gerçekten çok güzel tasarlanmış bir yer ve bize çok güzel bir ark hediye etti. Vaftiz olayını bilmiyordum öğrenmiş oldum. Sembolik olarak cehenneme benzemesi ve İlahi Komedya'dan esinlenilmesi hoşuma gitti, bu tip esinlenmeleri severim. Mahkumlara yapılan işkencelere değinmeye gerek yok sanırım :D Oyumu da buna göre değil, mangakanın tasarlamasındaki inceliğe göre veriyorum..

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık