Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Imu

Bu karakter hakkında ne düşünüyorsunuz?

• Severim.

Kullanılan: 25 33.3%
  • Sevmem.

Kullanılan: 50 66.7%

• Kullanılan toplam oy
    75
Lm beni zaman atlaması sonrası en mutlu eden şeylerden birisidir :D

Serinin genel yapısı gereği son savaşın hükümetle olması lazım. Eğer son savaş korsan kapışması şeklinde biterse Oda'nın daha ilk bölümlerden ince ince kurduğu temel hikaye yapısı tamamen boşa giderdi. WB'nin sen o insan değilsin demesi olsun Teach'e gerek bir düşman için saklanan yazıtlar olsum hepsi boş yere olmuş olurdu. Açıkçası son düşman olarak hükümetin sırtını başka bir D.'ye dayadığı final de bana çok saçma geliyordu. O yüzden her şeyin arkasında olan başka bir karanlık lordun çıkması gerekiyordı. Ama kim olaydı ki bu karanlık lord?

Oda ise buna güzelce cevap verdi sağolsun. Boş tahta tak diye birinin oturması ve elinde ilginç resimler tutması(diğer 3'ünü anladık da Vivi ne alaka?) Serinin en hoş sahnelerinden biriydi.

İsim benzerliğini aratınca şöyle bir şey çıktı.

Yammu diyor.

Nika için nasıl Güneş Tanrısı dendiyse, İm'de kaosun elçisi, bütün denizlerin Tanrısı olarak tanıtılabilir. Kelebeklerle oynaşması kaos teorisini destekliyor gibi. Hepsi varsayım tabii.

İçimden bir ses Shanks ile kan bağları olduğunu söylüyor. Shanks hayranlığımdan mıdır? Bilemem fakat çok mantıklı gelmeye başladı. Hatta silüetten ziyade gerçek görünümünü de Shanks'ın işleneceği arcta göreceğimizi düşünüyorum.

Serinin final boss'u ve muhtemelen mevcut tüm karakterlere neredeyse tek atabilecek güçte biri. Böyle bir karakteri devirmekte nereden baksanız 200-300 bölüm sürer diye tahmin ediyorum. İyi forumlar.

Kurtlar Vadisi izlediğine hiç inanasım gelmedi.

İçimden bir ses Shanks ile kan bağları olduğunu söylüyor. Shanks hayranlığımdan mıdır? Bilemem fakat çok mantıklı gelmeye başladı. Hatta silüetten ziyade gerçek görünümünü de Shanks'ın işleneceği arcta göreceğimizi düşünüyorum.

Serinin final boss'u ve muhtemelen mevcut tüm karakterlere neredeyse tek atabilecek güçte biri. Böyle bir karakteri devirmekte nereden baksanız 200-300 bölüm sürer diye tahmin ediyorum. İyi forumlar.
Güçlü değil de zeki biri çıkarsa asıl o zaman kaliteli olur. Final boss olayını ise vegapunk teknolojisi yada kendi ürettiği teknoloji ile tamamlarsa dadından yenmez.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık