Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Uyarıyı kapat
Sayın ziyaretçi, Korsan Fan'a hoş geldiniz. Forumumuzdaki konulara yorum yazmak, muhabbetlere katılmak ve forumumuza paylaşımlarınızla katkıda bulunmak için "Şimdi üye ol!" butonuna tıklayarak kayıt olunuz. Üyelik ile ilgili soru ve sorunlarınız için "Facebook" sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

[HxH]En Sevdiğiniz Karakter

'Hunter X Hunter' forumunda Reiper tarafından 17 Tem 2014 tarihinde açılan konu

 1. Veritas Üye

  Veritas (Üye)
  Mesaj Sayısı 1,713
  Üyelik Tarihi14 Kas 2009
  bir kaç sahnesini izleyince benimde yazasım geldi

  Razor: Dipnot, Uvoginle dövüşseler sonuç ne olur merak ediyorum.
  Netero: İzlediğim bütün serilerde bunun girdiği kategoridekiler genelde favorim oluyor otomatikman
  3. için Leorio ve Meruem arasında kaldım.
   
 2. katakuri1907 (Üye)
  Mesaj Sayısı 470
  Üyelik Tarihi2 Mar 2018
  Bence Razor yener güçte aşağı yukarı denktirler ama Uvogin zekasını Razor kadar kullanamaz gibi geliyor bana.
   
 3. Veritas Üye

  Veritas (Üye)
  Mesaj Sayısı 1,713
  Üyelik Tarihi14 Kas 2009
  Bence Uvogin daha düz ve direk olarak dövüşen biri. Kurapika sayesinde kafasını kullandığını da gördük ama Razor'ın Nen yeteneği daha taktiksel bir hava verdi bana. Nen canavarı falan çıkarttığını da düşünürsek Razor 3 nen tipinde iyi gibi. Asıl yeteneğinin Salgıç olduğundan oldukça eminim sonra çoğaltan tipinde gelişmiş. Canavar çağırmak tam zıttında kalıyor nen tablosunda ama onda da iyi gibi. Gerçi olası bir dövüşte nen canavarı kullanmaz bu yüzden herhalde. Saf güç olarak bakarsak Uvogin daha dayanıklı Razor daha güçlü göründü gözüme.
  Yine kısa yazamama hastalığım tuttu ama du bakayım bir kaç şey daha yazmak istiyorum :D
  Eğer salgıç olduğunu düşünürsek nen canavarı tam zıttında kalıyor ama iki tanesi birleşince gon'nun jajanken ile attığı topu rahatça yakalayabilmişti. Gerçi ring dışına çıktı ama hala sağlam duruyordu. Hisokanın sakız ile çekmesine de dayandı. Hisoka yeni nen öğrenmişte olsa Gon'u rahatça oraya buraya sallıyordu. Bunun sadece 2 nen canavarı olduğunu ve Razorun 14 tane nen canavarı yapabildiğini düşünürsek Razorun potansiyeli ortada. Hepsini geçtim bütün örümcek takımının adaya varınca Razor'dan çekindiğini de hatırlıyorum ama tabii bunu saymıyorum çünkü şartlar farklıydı.
  Uvogin tarafına bakarsak Kurapika gibi kafasıyla dövüşen birini bile dumanla falan şaşırtacak kadar saksıyı çalıştırabiliyor ve Razordan farklı olarak çoğaltan olduğu için saf güç yarışında önde olmalı.
  Tabii bir de temel nen yetenekleri var. Mesela Razor nen canavarlarını Uvogine salsın oyalamak ve ya sağlam bir tane geçirebileceği bir noktaya çekmek için. Uvoginde hepsini bir bang impact ile hepsini silsin süpürsün. Böyle bir senaryoda Uvogin dezavantajlı oluyor çünkü big bang impact Ko kullandığı bir teknik. Yani bu saldırıyı kullanırsa, kullandığı sırada ve ya hemen sonrasında bütün nene elinde olacağı için bedeni saldırılara açık olacak.
  Toparlayayım. Razor salgıç tipini çoğaltan ile birleştirip rahatça bir botu havaya uçurabiliyor, ayrıca kendisine sayı üstünlüğü ve taktiksel avanataj verebilecek nen canavarları var. Uvogin kesinlikle raozrdan daha dayanıklı ve belki eşit güçte olmasının ynaında hız olarak ondan daha hızlıdır çünkü saf çoğaltan kendisi.
  Razorın salgıç yeteneğini uvo hızıyla savuşturup karşılayabilir diyelim. Güç konusunda zaten aşağı yukarı aynı dedik, belki uvo biraz daha güçlüdür o da sırf çoğaltan olduğu için. Uvognun dayanıklılığınıda nen canavarlarıyla alt etse Razor kafa kafaya bir dövüşte daha ağır basıyor kanımca.
   

Bu Sayfayı Paylaş

Konuyu Okuyanlar (Üye: 0, Ziyaretçi: 0)

Yukarı Çık