Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Hunter x Hunter (Anime)

Eski seriyi izleyeyim mi ne dersiniz?
Geçenlerde bir arkadaş atmıştı Kurapika vs Hisoka gibi farklılıklar var. O dövüşü baya beğendim ben. Kurapika'nın nen vs bilmemesine rağmen Kurta Klanı'ndan gelen özelliği devreye girince ne derece seviye atladığını gösteriyor. Bu tarz ufak farklılıklar vardır belki. Birde ilk bölümü mangasına daha sadık.

Ama ben bu tür ufak detaylar dışında tamamını izlemedim. Henüz başlamadıysan kesinlikle 2011'i izle. Daha sonra arada eskiye de göz atarsın. Eski seslendirmeleri beğenenler olmuş ama ben seslendirme açısından da yeninin çok daha iyi olduğunu düşünüyorum.

Geçenlerde bir arkadaş atmıştı Kurapika vs Hisoka gibi farklılıklar var. O dövüşü baya beğendim ben. Kurapika'nın nen vs bilmemesine rağmen Kurta Klanı'ndan gelen özelliği devreye girince ne derece seviye atladığını gösteriyor. Bu tarz ufak farklılıklar vardır belki. Birde ilk bölümü mangasına daha sadık.

Ama ben bu tür ufak detaylar dışında tamamını izlemedim. Henüz başlamadıysan kesinlikle 2011'i izle. Daha sonra arada eskiye de göz atarsın. Eski seslendirmeleri beğenenler olmuş ama ben seslendirme açısından da yeninin çok daha iyi olduğunu düşünüyorum.
Ben 2011 i izledim güzeldi.

Bugün, Yasopp'a laf atanlar Ging'e de laf atar mı acaba diye düşünmüştüm. Atarmış : ))

Ging güzel adam, Kral adam. Oğlu için uzay nesil Play Station 3055 konsol icat etmiş. Sırf yetiştirmek için. Yetmemiş Kite ile kontrol etmiş, eğitim verdirmiş. Çocuğunun tüm gideceği yolu kurgulamış resmen. Mito-gibi anaya da emanet etmiş. Gidip de can düşmanına falan da vermemiş yani. Adam Aizen gibi Johan Liebert gibi adam. Onun sevgi göstermesi ilgilenmesi de böyle işte, naapalım yani : ))

Ging'in de başkan olmaya niyeti yok aslında. "Sanji'nin bir planı var" cümlesi aslında Ging için söylenmeli. Var bi planı ;)
Leorio'dan yediği yumruk bile :D Aynı zamanda hayvan ve tarih dostu bir adam günümüzde yaşa kimse linç edemez adamı :oleyo:

HxH evreninin 5 ana Adam Ağacı
Kurapika
Netero
Ging
Kite
Wing (torpilli)
Güzel yazmışsın ama ben de katılmıyorum :D

2011 i izleyeli üç dört sene oluyor aşağı yukarı araya başka animerlerde girdi acaba izlense mi diye düşünüyorum

Atmosfer olarak 99 daha iyi, renk tonlamaları falan çok hoş, 2011'in tek eksi yönü yeni jenerasyon animeler gibi renk paletleri kullanması.

Şu görsel yardımcı olur ne demek istediğime;
99 versiyonunda gözü daha kötü. Domatesi andırıyor. Biraz daha koyu bir ton olsa kan gibi durur, çok iyi olurdu ama böyle beğenmiyorum ben.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık