Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Hunter x Hunter (Anime)

İyi de dediğin olay Gon vs Hisoka'da da oldu.Gon da Gyo kullanmadı.Sonrasına Lastik Sakız saldırısını göremedi.Gyo kullanırlarsa bütün vücudunu kaplayamıyor nen ile o yüzden de açık vermemek için kullanmıyorlar.
Gon, Nen kullanmayı vsden birkaç gün önce öğrenmiş birisi. Kastro ise o arenada 9 maç üst üste kazanmış biri. Çok farklı seviyede bu iki karakter. Kastro Çoğaltan + Efsuncu + İdarecide ustalaşacak kadar aşmış adam. Killua tüm maçı izledi, anlayamadı gücünü, Hisoka açıklayınca dank etti. Şahsen yadırgadım açıkçası, bu denli aşmış bir adamın o tongaya düşmesi, altıgenin mahiyetini bilmemesi ve muhtemelen Gyo da bilmemesi hoşuma gitmedi. Farklı düşünebilirsiniz tabi, takılırım ben bu tür şeylere.

Gon, Nen kullanmayı vsden birkaç gün önce öğrenmiş birisi. Kastro ise o arenada 9 maç üst üste kazanmış biri. Çok farklı seviyede bu iki karakter. Kastro Çoğaltan + Efsuncu + İdarecide ustalaşacak kadar aşmış adam. Killua tüm maçı izledi, anlayamadı gücünü, Hisoka açıklayınca dank etti. Şahsen yadırgadım açıkçası, bu denli aşmış bir adamın o tongaya düşmesi, altıgenin mahiyetini bilmemesi ve muhtemelen Gyo da bilmemesi hoşuma gitmedi. Farklı düşünebilirsiniz tabi, takılırım ben bu tür şeylere.
Gyo kullanmayı biliyordur ama açık verme korkusundan yapamamıştır bence.Ama diğer dediğinde haklısın bence de.Çünkü Kendi alanına yakın olan gruplarda ustalaşacağına gitmiş en uzak yerlerde ustalaşmış.Zaten bu da açık bir şekilde belirtiliyor ve gücünü tam olarak kullanamamasına neden oluyor.
Ayrıca Bisky Gon ile Killua'ya neni etkili bir şekilde kullanmayı öğretirken vücutlarının belli yerlerini daha fazla koruma üstünde de duruyordu.Ama diğer yerlere gelince etkili bir saldırıda çok zor durumda kalabilirlerdi.Gyo da bunun gibidir bence.

@reiper,

O vs'yi tam hatırlamıyorum ama kastro'nun kullandığı double tekniği nen bazında baya zor bir şeydi. Öyle zor ki öğrenme aşamasında diğer şeyleri unutuyorsun, bu tarz bir şey söylemişti hisoka.

Ayrıca bu adamın 6geni bilmeme şansı yok, gücünden belli zaten. Yatkın olduğu enhancer'di galiba, yanındakilerde transmuter ve emitter oluyor. Ama bu adam double tekniği için conjurer, double'ını kontrol etmek içinde manipulator kastı. Nen'inin çoğunu israf etmiş olabilir ama sonuçta adamın kendi seçimi. Zaten hxh'da seçtiğin yetenek her şeyin oluyor. Kendi nen'ine uygun bir yetenek bulamamıştır belki kafasında ne bileyim :D Takılmış işte kafasına göre, 9 adam yendi diye bir şey sanma :/

135'ten sonrasını izlememiştim ama az önce kalan üç bölümü de izledim.Aksiyon olmasa dahi pür dikkat izletti kendini anime.Gerçekten bambaşka bir şey bu HxH.:respect: Velet Zoldyck tam psikoymuş ya la.:ehe:

Unknown

Animede bu kısımlar çok iyiydi ya :ehe:
Ağzıyla birde sesler falan yapıyordu :/

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık