Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Hunter x Hunter (Anime)

Seriyi hiç izlememiş olan insanlar sorgusuz sualsiz 2011'i izlesin. Bunun tartışması dahi olmaz. Anime dünyasının zirvesine koyabileceğimiz bir eserdir. 2011'i izlemiş olanlar boş vakitte zevkine 99'u da izleyebilir tabi ona diyecek bir şeyimiz yok. Aynı şey FMA için de geçerlidir. Hiç izlememiş olanlar tatava yamadan direkt FMAB'yi izlemelidir. Sonra zevkine eski seriye de bakabilirler.

Çok güzel yerlerdesin, buradaki birçok kişi senin yerinde olup ilk kez izlemek ister o bölümleri.
Katılıyorum ama sonraki izlemelerde insan farklı şeyleri fark ediyor.

Mesela ben bugün şunu fark ettim. Shoot karakterinin işlenişi son evreye gelene kadar toplasan yarım bölümlük yer kaplamıyordur. Ancak işleniş o kadar mükemmel ki adam Usopp'tan Zoro'ya sıçrama yapıyor ama hiç rahatsız etmiyor. Dış ses bir iki cümle ile ikna ediyor seni.

Vee..

asa o musabori, yoru o hakidashi, ikan to suru waga saga :D

Formumu kaybetmemişim hayvan gibi silip süpürdüm onca bölümü. Malum rage sahnesi ve kedi sevmeli bölümü bitirdim onun gazıyla yazayım dedim. Fazlaca kıl olduğum kalın böcek arcı izlemekte olmama rağmen şunu açık ve net söyleyebiliyorum ki HxH anime dünyasının zirvesine koyabileceğimiz yegane eserdir. Muazzam bir kurgu on numara animasyonla birleştiğinde ortaya bu çıkıyor. Toei'ye kafam girsin.

Gelmiş geçmiş en yavşak kurgusal karakter listelerinde başa oynayacak bir katıksız puşt

Delikanlının hası cinnet geçirmenin nirvanası

Rabbim herkese böyle bir dost nasip etsin Kuzey'in Ali'si bunun yanında çöp kalıyor resmen

Arsızca evrim geçiren cibiliyetsiz bir kalın böcek de olsan şunu gördüğün an altına sıçarsın, sıçmamak ne mümkün zaten anasını satayım. Seni unutanı sevsinler reis

Seni de unutmadım gavatın oğlu. Sana harcanan mürekkebi ayrı seni dijital ortama aktarmak için kullanan pcleri ayrı seveyim.

Hala izlememiş olan varsa cehaleti bıraksın tatava yapmadan izleyin, izlettirin.

Formumu kaybetmemişim hayvan gibi silip süpürdüm onca bölümü. Malum rage sahnesi ve kedi sevmeli bölümü bitirdim onun gazıyla yazayım dedim. Fazlaca kıl olduğum kalın böcek arcı izlemekte olmama rağmen şunu açık ve net söyleyebiliyorum ki HxH anime dünyasının zirvesine koyabileceğimiz yegane eserdir. Muazzam bir kurgu on numara animasyonla birleştiğinde ortaya bu çıkıyor. Toei'ye kafam girsin.

Gelmiş geçmiş en yavşak kurgusal karakter listelerinde başa oynayacak bir katıksız puşt

Delikanlının hası cinnet geçirmenin nirvanası

Rabbim herkese böyle bir dost nasip etsin Kuzey'in Ali'si bunun yanında çöp kalıyor resmen

Arsızca evrim geçiren cibiliyetsiz bir kalın böcek de olsan şunu gördüğün an altına sıçarsın, sıçmamak ne mümkün zaten anasını satayım. Seni unutanı sevsinler reis

Seni de unutmadım gavatın oğlu. Sana harcanan mürekkebi ayrı seni dijital ortama aktarmak için kullanan pcleri ayrı seveyim.

Hala izlememiş olan varsa cehaleti bıraksın tatava yapmadan izleyin, izlettirin.
Afiyet olsun. Kurapika-dono'ya bir parantez açmamışsın ama olsun, canın sağ olsun : ))

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık