Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Hunter x Hunter (Anime) (17.09.2012 - 13.07.2014)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Henüz bir bölüm sınırı yok (en azından bu konuda en güvenilir kaynak sayabileceğim MyAnimeList'te birşey gözükmüyor) eski seri 62 bölüm sürmüştü o farklı.

Manga 320lere dayanmışken 2011 serisi daha 1999a bile yetişemedi... Yani rahat olun, geniş geniş izlenebilir... Ayriyetten şahsi fikrimdir, Naruto ve Bleachin toplamından daha kalifiye bir seridir...

Biri şu kontrol edebilen sarı kafalı eleman , diğeri hafıza okuyabilen kadın diğeride süpürgeyle cesetleri çeken kadın diğer ikisi hangisi söyleyebilirmisin acaba.

51. Bölümden itibaren adeta bir GodFather, bir Dark Night Rises karışımıdır... Ağlatmıştır, yarmıştır ortamları... bu seri çok sağlam, OP kurgusuna kafa tutabilecek kadar sağlam...

Manga 320lere dayanmışken 2011 serisi daha 1999a bile yetişemedi... Yani rahat olun, geniş geniş izlenebilir... Ayriyetten şahsi fikrimdir, Naruto ve Bleachin toplamından daha kalifiye bir seridir...
Katılıyorum.Bir de Hunter izlerken ister istemez Naruto yu anımsıyorum,bence Kishimoto fazlasıyla beslenmiş Yoshihiro dan.
Ben bu yeni seriye henüz başlamadım ve duyduğuma göre Hisoka ve Gon un seiyusu değişmiş, hiç olmamış bu hareket.Animedeki rolune en uygun iki seiyuu nun değişmesi hevesimi bitirdi,sanırım Hisoka nın karakteri de önceki seriye göre biraz farklıymış.Gon un seiyuu değişimini anlıyorum ama Hisoka gereksiz olmuş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık