Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Hunter x Hunter (Anime) (17.09.2012 - 13.07.2014)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
kulianın babası örümcek takımına bulaşmayın dememişmiydi ,şimdi kendisi bulaşmış :)
Son bölümü izlemedim de onları kiralıyorlardı en son. Hatta adamın kendi sözü hiçbir paraya değmez onlarla savaşmak. Ama merak ettim fikrini ne değiştirdi.

O değilde benim en çok hayal kırıklığına uğradığım olay şu mafia'nın adamlarının o kadar kolay yenilmesiydi :D Biraz daha ortada bir dövüş olsa güzel olurdu.

Abi bende mi sorun var Kurapika denen karakterden tikisinyorum resmen ya sadece o değil "Benim klanımı katlettiler bunu klanıma yapanlardan öçümü alıcağım !!11!!11!1" diyen karakterlerden nefret eder oldum. Örümcek takımının liderinin gücünü merak ediyorum.

Abi bende mi sorun var Kurapika denen karakterden tikisinyorum resmen ya sadece o değil "Benim klanımı katlettiler bunu klanıma yapanlardan öçümü alıcağım !!11!!11!1" diyen karakterlerden nefret eder oldum. Örümcek takımının liderinin gücünü merak ediyorum.
Dostum sevmemen normal birşey ama gözünü seveyim Kurapika gibi bir karakteri Sasuke ile aynı yere koyma lütfen.. Sasuke'den bahsetmiyo olabilirsin gerçi :D

Dostum sevmemen normal birşey ama gözünü seveyim Kurapika gibi bir karakteri Sasuke ile aynı yere koyma lütfen.. Sasuke'den bahsetmiyo olabilirsin gerçi :D
Yok yok tam olarak Saske'den bahsediyorum aynı şekilde haraket ediyolar ikisindende nefret eder oldum. Kurapika sahnesi geldiğinde canım sıkılıyor Saske karakterinden nefret ederdim en nefret ettiğim karakterdi belki ama artık en nefret ettiğim karakter Kurapika oldu çok fazla itici bi karakter yahu :D .

Hocam kurapika kral karakterdir. Zekasının hakkını verir sasuke gibi her gördüğü kişi tarafından manipüle edilmez. Ayrıyeten haklı davası için masumları karıştırmaz.

Yok yok tam olarak Saske'den bahsediyorum aynı şekilde haraket ediyolar ikisindende nefret eder oldum. Kurapika sahnesi geldiğinde canım sıkılıyor Saske karakterinden nefret ederdim en nefret ettiğim karakterdi belki ama artık en nefret ettiğim karakter Kurapika oldu çok fazla itici bi karakter yahu :D .
Tüh ya :( Sasuke'den bende nefret ederim ama Kurapika sevdiğim karakterler arasındadır. En azından aradığı intikamda daha haklı olduğunu düşünüyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık