Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Hisoka vs İllumi

Hisoka Vs İllumi

• Kullanılan toplam oy
    141
Az önce 143. bölümde Hisoka şöyle bir cümle kurdu. Önce Alluka'yı öldürüp Killua'nın nefretini kazanırım.Sonra da Killua'yı öldürüp İllumi'nin nefretini kazanırım.Yok bundan iyisi!

Yani Hisoka'nın illumi'nin atarından çekindiği falan yok bence.Orada da Bilerek sinirlendiriyor zaten.

95 lik biri kimki ? illumi senmiydin :D hisoka 100 ;) yani illumi hisokadan gücsüz. en azından benim gördügüm hunter x hunterda.:good:

Hasta biri olmasa kendisini daha çok sevdirebilirdi ama adam ilk çıktığından beri beğendiğim birisi.

Seri her ne kadar strateji üzerine odaklı olsa da Hisoka İllumi'yi yener.

Ölümüne dövüşürler ama Hisoka alır. Hisoka'nın saykoluğu ve gücü birleşince efsane bir şey oluyor. :D

İllumi Hisokadan güçlü gibi ama bilemiyorum. Hisoka da sevdiğim bir karakter bence aynıdır güçleri yani ya da İllumi bir tık daha ama oyu Hisokaya veririm her türlü.. :rolleyes:

Yami

Hisoka, Gonu felan korumak için böyle ufak oyunlara girişiyor. Direk İlluminin karşısına çıkamıyor.
Lakin İllumi direk öldürürüm lan seni hemen diye posta koyabiliyor. İlginç bir durum.
Hadi bunlar kişilik diye değerlendirsemde baskın olan İllumi bence.
Ayrıca konu güzel hazırlanmış karakter detayları felan verilmiş güzel.

Kolay mı harcadık? :(
Genel olarak dedim. Sen kolay harcamamışsın. :)
İllumi için niyeyse çok başka bi düzey hissediyorum. Hisokadan bariz daha güçlü olduğuna inanıyorum. Ama sadece his tabi. İtachi ve Kisame gibi demek ağır olur tabi ama fanlık yapıyorum şu an anketi görünce. Hisoka hoştur ama İllumi acımazsa işi yaş bu vsde.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık