Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Hisoka vs İllumi

Hisoka Vs İllumi

• Kullanılan toplam oy
    141
Ben Hisoka'nın lafına güveniyorum açıkçası. Bu adam Gon'da potansiyel gördü, iyice pişsin de yiyeyim dedi. Doğru bir öngörü mü? Evet. Gene Hisoka 95 verdi İllumi'ye. Kendisini 100 aldığını varsayarsak aşağı yukarı aynı güçteler diyebilirim. Ama 5 puan için Hisoka'ya oy atacam :D

Ben Hisoka'nın lafına güveniyorum açıkçası. Bu adam Gon'da potansiyel gördü, iyice pişsin de yiyeyim dedi. Doğru bir öngörü mü? Evet. Gene Hisoka 95 verdi İllumi'ye. Kendisini 100 aldığını varsayarsak aşağı yukarı aynı güçteler diyebilirim. Ama 5 puan için Hisoka'ya oy atacam :D
Acaba kendisi 100 mü o soru işareti bir de İllumi 95'se eğer Gon'un babası,Netero,Killua'nın babası,dedesi,Meruem,Netero'nun kardeşi vs kaç puan? En yüksek puan 100 mü yani bir de o var.
Bir de eyvallah puan veriyor millete de bu ne kadar güvenilir? Bir adama baktığında onun tüm gücünü analiz edip puan vermesi saçma bence. Seride zaten herkes nen gücü neyse onu saklamayı tercih ediyor bu Hisoka nasıl analiz yapıyor görmediği şeyi?

Çakma Orochimaru vs Çakma İtachi ... itachi daha güçlü , o zaman illumi kazanır.
Hisoka, 5. sayıda ortaya çıkmış. Illumi 6. sayıda. Bu ikisi de ilk ciltle birlikte 4 Haziran 98 de çıkmış.

Naruto mangası 99 da yayımlanmış.

Evet, çakma Orochimaru ve çakma Itachi. :good:

Acaba kendisi 100 mü o soru işareti bir de İllumi 95'se eğer Gon'un babası,Netero,Killua'nın babası,dedesi,Meruem,Netero'nun kardeşi vs kaç puan? En yüksek puan 100 mü yani bir de o var.
Bir de eyvallah puan veriyor millete de bu ne kadar güvenilir? Bir adama baktığında onun tüm gücünü analiz edip puan vermesi saçma bence. Seride zaten herkes nen gücü neyse onu saklamayı tercih ediyor bu Hisoka nasıl analiz yapıyor görmediği şeyi?
İlluminin doğru tahminler öngörmesi gibi Hisokanında kişilerin potansiyelini tahmin etme yeteneği var diyelim. :/
Ayrıca kendisine 100 puan biçtiğini sanmıyorum.

Abi bazı karakterler böyledir. Shanks, Roger'ı gördü 1 metre boyundaki velette taktı şapkayı kafaya. Haklı mı? Haklı. WB'ye Ace'i geri çek dediğinde de haklıydı. Hisoka'yı da böyle görüyorum ben. Objektif birisi bence. Eğer kendisinden güçlü görüyorsa hazmedeyip 99 demez bence. 110 ise 110. O saydıklarına akıtır valla puanı. Hele Meruem'i görünce saatte 300 km hızla topuklar ne olur ne olmaz diye :D

Hisoka, 5. sayıda ortaya çıkmış. Illumi 6. sayıda. Bu ikisi de ilk ciltle birlikte 4 Haziran 98 de çıkmış.

Naruto mangası 99 da yayımlanmış.

Evet, çakma Orochimaru ve çakma Itachi. :good:
Biliyorum ama illumi'nin ortaya çıkışından , kim olduğunu öğrenmemizden , Hisoka ile ikisinin kişiliğinin oluşmasına kadar bir yerlerde mutlaka bu 2 karakterden aşırmalar yaptığına fazlasıyla eminim. Koskoca Sharingan'ı çalan , Cell'in görünüşünü bile degiştirme zahmetine girmeyen , acık ara bütün mangalar arasında ki en büyük araklamaları yapan adamın kalkıpta özgün bir karakter oluşturabileceğine inanmıyorum.

Biliyorum ama illumi'nin ortaya çıkışından , kim olduğunu öğrenmemizden , Hisoka ile ikisinin kişiliğinin oluşmasına kadar bir yerlerde mutlaka bu 2 karakterden aşırmalar yaptığına fazlasıyla eminim. Koskoca Sharingan'ı çalan , Cell'in görünüşünü bile degiştirme zahmetine girmeyen , acık ara bütün mangalar arasında ki en büyük araklamaları yapan adamın kalkıpta özgün bir karakter oluşturabileceğine inanmıyorum.
Yu Yu Hakusho'dan Kurama, hangi yıllar bilmiyorum. Goku'yu tahtından edip iki yıl boyunca zirvede kalmayı başarmış, he sonra gene Goku'ya kaptırmış diyebilirsin, diyebiliriz ama kalkıp da bu adama böyle yakıştırmalar yapman hiç hoş değil.
Neyse kişisel görüşün sonuçta, saygı duyarım.

Bir kere hxh serisi Naruto'dan önce yayınlandı. Cell olayını kendinde söylüyorsun, değiştirme zahmetine bile girmedi diye, çünkü adam Cell'i koyacam demiş seriye bu kadar kolay. Belkide Cell'in aynısı koyayım, nasıl olsa kimse anlamaz demişte olabilir.:hmm:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık