Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Haydi Sor Sor

Turşu.

Geleneksel kadın mı, marjinal kadın mı? ( Hangisini kendine yakın hissedersin? )
Kendime yakın hissettiğim tek kadın bana yakın hissetmiyor. Yani gerisi pek umurumda değil.

Sevdiğin bir olgu aşağılandığında, sakinlikle karşılayabiliyor musun? Yoksa fevri mi çıkış yapıyorsun?

Kendime yakın hissettiğim tek kadın bana yakın hissetmiyor. Yani gerisi pek umurumda değil.

Sevdiğin bir olgu aşağılandığında, sakinlikle karşılayabiliyor musun? Yoksa fevri mi çıkış yapıyorsun?
3 aşamadan oluşuyor. İlkin önyargımla ne kadar objektif ve haklı olabileceğine odaklanıyorum. İkinci aşamaya geçtiyse empati kuruyorum. Son aşama ise çözümleme. Fevri çıkmam gereken yer varsa ilk aşamadan elendiği için muhabbeti kesiyorum.
Not: Cevabın üzdü. :(

Şşşt alttaki; sence teknoloji macerayı öldürmüş müdür? Açıklarsan sevinirim.

3 aşamadan oluşuyor. İlkin önyargımla ne kadar objektif ve haklı olabileceğine odaklanıyorum. İkinci aşamaya geçtiyse empati kuruyorum. Son aşama ise çözümleme. Fevri çıkmam gereken yer varsa ilk aşamadan elendiği için muhabbeti kesiyorum.
Not: Cevabın üzdü. :(

Şşşt alttaki; sence teknoloji macerayı öldürmüş müdür? Açıklarsan sevinirim.
Hayır, insanlar artık İnstagram'da hava atmak için, YouTube'da abone kasmak için gidip geziyor, macera arıyor falan. Bence arttırmıştır bile :ehe:

Forumdaki en beğendiğin nick hangisi?

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık