Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Uyarıyı kapat
Sayın ziyaretçi, Korsan Fan'a hoş geldiniz. Forumumuzdaki konulara yorum yazmak, muhabbetlere katılmak ve forumumuza paylaşımlarınızla katkıda bulunmak için "Şimdi üye ol!" butonuna tıklayarak kayıt olunuz. Üyelik ile ilgili soru ve sorunlarınız için "Facebook" sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Haydi Sor Sor

'Korsanfan Genel' forumunda CoolAnd1 tarafından 12 Tem 2018 tarihinde açılan konu

Konu etiketleri:
  1. Mercury (:()
    Mesaj Sayısı 2,777
    Üyelik Tarihi16 Ara 2015
    Çocuklarım heteroseksüel olsa ne yapacaksam onu yapardım.

Anneni mi daha çok seversin babanı mı :oleyo2:

2. Meiou Meiou Shirubāzu Reirī

Meiou (Meiou Shirubāzu Reirī)
    Mesaj Sayısı 2,331
    Üyelik Tarihi11 Ağu 2017
    Açık ara annem, babam dört hanelerde anca yer bulur. Onu da annem diye sevmem, sevilesi insan.

Alttaki, tanıdığın insan kaçakçısı var mı?

3. Dr. Hiluluk |F.U.G| Grace Mirchea Luslec

Dr. Hiluluk (|F.U.G| Grace Mirchea Luslec)
    Mesaj Sayısı 1,205
    Üyelik Tarihi8 Ara 2015
    Tabii ki yok üstteki. Düğmeci miyiz biz? :oleyo2: Nasıl sorular bunlar ya. :D

Alttaki, "alfa" lafından, söylenmesinden hoşlanıyor musun? Yoksa bebece, kekoca ve barzoca mı buluyorsun.

4. amaneden (?)
    Mesaj Sayısı 15,121
    Üyelik Tarihi13 Kas 2014
    Alfa neymiş ya? Dünyadan haberi olmayan cahillerin edinmeye çalıştıkları "kürk" vari bir kılıf. "Heeee sensin." Demelik tam. :(

Ne yapmalı?

5. Julius Nova Chrono 1,500,000,000 Beri.

Julius Nova Chrono (1,500,000,000 Beri.)
    Mesaj Sayısı 2,029
    Üyelik Tarihi15 Ağu 2013
    Büyümeden vazgeçip ayakları yorgana göre uzatmalı.

Dolar mı Euro mu? :D

6. RocheFelix Shiro Yasha

RocheFelix (Shiro Yasha)
    Mesaj Sayısı 2,775
    Üyelik Tarihi2 Mar 2015
    Bence Euro'yu tercih ederim açıkçası. Bunun sebebi fiyatından ötürü değil Avrupa'nın küçük ülkelerinde çok daha güzel iş yapacağından ötürüdür.

Ezel de Dayı mı haklıydı yoksa Kenan mı?

7. amaneden (?)
    Mesaj Sayısı 15,121
    Üyelik Tarihi13 Kas 2014
    Valla epeydir cevap gelmemiş. Ben de diziyi izlemedim. Ne diyeyim Roche? Kenan haklıydı.

Çocuklarda baş örtüsü konusunda ne düşünüyorsun? Çocuk istismarı ya da beyin yıkama gibi gözlerle mi bakıyorsun? Eğer öyleyse çocuklara özellikle 19 Mayıs gibi bayramlarda Atatürk sevgisinin aşılanmasını bu açıdan ne olarak görüyorsun?

8. RocheFelix Shiro Yasha

RocheFelix (Shiro Yasha)
    Mesaj Sayısı 2,775
    Üyelik Tarihi2 Mar 2015
    Baş örtüsüne göre değişir aslında. Ama özellikle şu bık bık bahsedilen baş örtüsünün normal baş örtüsü olmadığını anlatmak ile başlayayım. Onların bahsettiği baş örtüsü bez parçasından başka bir şey değildir. Asıl baş örtüsü köylerdeki teyzelerimizin örttüğü yazma olarak adlandırılan şeydir. Neyse soruna geleyim. Bu devirde çok yanlış bir şey öncelikle. Çocuğa sormadan yapılmaması gerekir fakat illa yapılacaksa bu ailenin sorunu olduğundan bizi hiç bir şekilde bağlamamalı.

19 Mayıs konusuna gelecek olursam;
    19 Mayıs - 23 Nisan gibi değerler milli değerlerdir. Bu memleketin ne şartlar altında kazanıldığı, Yüce önder Mustafa Kemal Atatürk'ün onlara ne gibi haklar kazandırdığını anlatmak Atatürk sevgisini zaten doğal olarak sağlamaktır. Bu yüzden aradaki bağlantının farklıdır bence.

9. Meiou Meiou Shirubāzu Reirī

Meiou (Meiou Shirubāzu Reirī)
    Mesaj Sayısı 2,331
    Üyelik Tarihi11 Ağu 2017
    İkisini de doğru bulmuyorum. İlkini acayip yanlış buluyorum. Mesela bunu çocuklarıma uygularsa eşimden ayrılıp çocukları yanıma almaya çalışırım. Katılık var bu konuda bende.
    @RocheFelix dalıp soru sormadığı için toparlayayım dedim. :D

Çocuğun 3 yaşında olsa ve bir ölümle karşılaşsa; ona ölümü nasıl anlatırsın?

10. amaneden (?)
    Mesaj Sayısı 15,121
    Üyelik Tarihi13 Kas 2014
    Güneş ve Ay'dan bahsederek başlarım. Döngü benzerliğini kullanıp yaşamın da bir döngüden ibaret olduğunu söylerim. Olabildiğince basit kelimeler kullanmak için özen gösteririm. Döngüyü aktardıktan sonra da yaşam ve ölüm arasında yaşamaya özenilesi bir hayat modeli sunarım. Hayatın yaşamaya değer olduğunu fakat ölümün de bunun bir parçası olduğunu söylerim. Anlar umarım. :oleyo:

Okumayı seven kişilerin sevdiği, takip ettiği yazarlar olur. Ama ben şeyi merak ediyorum. Saygı duyduğun bir yazar var mı?

Bu Sayfayı Paylaş

Konuyu Okuyanlar (Üye: 0, Ziyaretçi: 0)

Yukarı Çık